چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com

به ویژه گرافیت کروی مورد استفاده در لیتیوم یون باتری

کروی گرافیت گرافیت کروی: تعریف مواد آند از انتخاب پررونق باتری کسب و کار ارائه برتر هزینه بهره وری چگالی انرژی و ظرفیت سلول است.

چت کن

  گرافیت کروی

  تعریف:
  گرافیت کروی مواد آند از انتخاب پررونق باتری کسب و کار ارائه برتر هزینه بهره وری چگالی انرژی و ظرفیت سلول است. آن چه در شکل طبیعی آن گرافیت مصنوعی یا طبیعی تغییر اصطلاح گرافیت های کروی (SG) مواد پیدا کردن برنامه های گسترده در باتری های لیتیم آهن مورد استفاده در راه حل های ذخیره سازی شبکه متصل مسکونی و صنعتی انرژی، وسایل نقلیه eletric (سرندهای ارتعاشی) و همچنین دستگاه های الکترونیکی مصرف کننده قابل حمل استفاده می شود.

  خواص:
  چگالی بالاتر در باتری;
  بهتر میزان ظرفیت;
  عمر طولانی تر.
  کاهش هزینه ها.

  مشخصات:
  D50/10um؛ D50/15um؛ D50/18um؛ D50/23um

  بسته بندی:
  کیسه های 25kg کوچک; و یا کیسه های فله 1000 کیلوگرم.

  زمان تحویل:
  در یک ماه پس از سفارش

  شرایط پرداخت:
  T/T یا اعتبارات اسنادی

  خوش آمدید به خرید با کیفیت بالا و فله ارزان خالص گرافیت کروی در باتری های لیتیوم یون در چین در سهام با ما کارخانه - یکی از سازندگان و تامین کنندگان از چین ساخته شده استفاده می شود. در حال حاضر بوته های حرفه ای در خدمت شما. شما همچنین می توانید سفارشی گرافیت کروی به ویژه در باتری های لیتیوم یون خدمات عمده فروشی را در قیمت پایین با ما تولید کننده استفاده می شود.

Hot Tags: به ویژه گرافیت کروی مورد استفاده در لیتیوم یون باتری تامین کنندگان چین تولید کنندگان کارخانه تولید کننده عمده فروشی فروش ارزان، با کیفیت بالا، قیمت پایین در انبار کارخانه، فله، ساخته شده در چین از چین
محصولات مرتبط
پرس و جو