چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چرا سطح عطارد تا تیره اصلی گرافیت مربوط است؟
- Jul 28, 2016 -

اگر چه محتوای جیوه آهن بسیار کوچکتر از ماه است، اما آن تیره تر از ماه، ستاره شناسان متعجب و متحیر شده اند. اما اخیرا دانشمندان در نهایت حل رمز و راز. آخرین مطالعه جیوه دارای تعداد زیادی از گرافیت است و ممکن است آن را در اقیانوس ماگمای باستان در معرض باقی مانده از پوسته عظیم کربن تشکیل یافت.

زیرا ماده ناشی از کربن، به جای معمول تر (مانند آهن یا تیتانیوم) سال پیش دانشمندان شناسایی اول سطح عطارد تا تیره است. ستاره شناسان مدل شبیه سازی نشان می دهد که عطارد در منظومه شمسی است ممکن است اثرات گرافیت غنی ستاره دنباله دار در مراحل اولیه است. با این حال، ناسا "مسنجر" کار به جمع آوری شواهد گرافیت، محققان استفاده می شود "پیک" طیف نوترون، تجزیه و تحلیل فضایی توزیع کربن و آن ماده تاریک بسیاری یافت و جیوه مربوط و این ماده به احتمال زیاد از پوسته زمین عمیق مشتق شده است.

وظیفه "مسنجر" آخرین مراحل پرواز در ارتفاع کم گرافیت داده های جمع آوری شده نشان می دهد که سطح عطارد است ممکن است توسط چند درصد کربن، بسیار بیشتر از سایر سیارات سنگی در منظومه شمسی تشکیل شده، آنها به احتمال زیاد برای آمدن از اعماق زمین، و نه از ستاره دنباله دار است.

محققان گفت: تشکیل گرافیت ممکن است توسط تبلور ماگما اقیانوس تشکیل پوسته خام. در حال حاضر، پنهان در زیر سطح عطارد پوسته این لایه زمین و فرا زمینی تاثیر بخشی در معرض.

از طریق این تحقیقات دانشمندان معتقدند سطح جیوه که دقیقا به دلیل تاریکی و تعداد زیادی از گرافیت مربوط است.