چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چرا گرافیت قابل ارتقا است مناسب برای عایق و مواد مقاوم در برابر شعله
- Sep 06, 2017 -

چرا گرافیت قابل ارتقا است مناسب برای عایق و مواد مقاوم در برابر شعله
در زمینه های مختلف صنعت، اغلب به گسترش گرافیت به عنوان مواد عایق حرارتی برای پردازش محصولات را انتخاب کنید. چه ویژگی و مزایای استفاده از گرافیت قابل ارتقا آن را به انتخاب داغ برای انتخاب اول مواد، گرافیت قابل ارتقا است چه پروسه برای رسیدن به هدف عایق حرارتی شعله آن، امروز ما به همین دلیل بحث گرافیت خوراکی گرافیت است بهترین انتخاب برای مواد مقاوم در برابر شعله حرارتی را جدا می شود:
قابل ارتقا گرافیت گرافیت پوسته پوسته طبیعی است که شیمیایی است از پوسته پوسته به شل، متخلخل گرافیت کرم مانند درمان شده است. در تولید صنعتی قابل ارتقا گرافیت لایه کربن سخت بر روی سطح پلیمر، جدا کردن سوخت از منبع گرما به شکل; جذب حرارت در روند توسعه و کاهش دمای سیستم; اسید در لایه بین دو لایه در طول توسعه یون های آزاد، ترویج أرتنج کم آبی و رادیکال های آزاد تولید شده توسط احتراق به قطع واکنش زنجیره ای ترکیب می تواند. گرافیت قابل ارتقا و ترکیبات فسفر اکسیدهای فلزی می تواند اثر سینرژیک اضافه کردن مقدار کمی می تواند دستیابی به هدف بازدارنده تولید.
گرافیت قابل انبساط عایق یک مزیت بزرگ است:
اول، گرافیت قابل افزایش تولید دود کمتر و اثر قابل توجهی دارد.
به طور کلی به منظور ایجاد شی است تابع مقاوم در برابر شعله هالوژن حاوی شعله عقب انداز اضافه خواهد شد اما تولید دود و اسید گازهای که سلامت مردم تاثیر می گذارد نیز خواهد شد نه برای خوردن و تجهیزات داخلی; هیدروکسید فلز اضافه کنید اما تاثیر زیادی در مقاومت به ضربه و مقاومت مکانیکی از پلاستیک یا بستر داشته باشد; آن را اضافه کنید فسفر بازدارنده، اما در مورد هوا بسیار صاف است تاثیر جدی در مردم داشته باشد. گرافیت قابل ارتقا ایده آل تر است. دود بسیار کمی تولید می کند و اثر بازدارنده قابل توجه است.
دوم، گرافیت قابل ارتقا می تواند دمای پردازش مواد مقاوم در برابر شعله را بهبود بخشد.
در تولید صنعتی مردم معمولا روش استفاده می شود این است که اضافه کردن شعله عقب انداز در مهندسی پلاستیک اما به دلیل دمای کم تجزیه منجر به تجزیه سرانجام به شکست منجر شود خواهد شد. خواص فیزیکی گرافیت قابل ارتقا ثبات و کیفیت مواد فرآوری شده منجر به بهبود شعله retardancy گذارد.
سوم، گسترش گرافیت عایق خوب خواص ضد خوردگی است.
گرافیت قابل ارتقا است مواد مقاوم در برابر خوردگی است که در شکل کریستالی وجود دارد. نه به خاطر محدود ماندگاري و ثبات در تجزیه اکسیداسیون در زوال تا شکست.
گرافیت قابل ارتقا عملکرد خوب جاذب، است، به ویژه آن ساختار سست متخلخل، ترکیبات آلی با ظرفیت جذب قوی است، که گسترش گرافیت مختلف طراحی شد 1 g قابل ارتقا گرافیت گرم روغن جذب می گریس صنعتی و روغن adsorbents. گرافیت قابل ارتقا بسیار آسان به نفت و مولکول های آلی و مواد هیدروفوبیک برای آب زیست محیطی با سایر مواد غیر اثر بسيار است. است که آن را به صورت گرانول برای حذف روغن سطح بسته به اندازه نفت بر روی سطح و نوع روغن استفاده می شود مقدار 1 ~ لو % / rn, زمان جذب می توان از 15rain به چند ساعت.
در مقایسه با adsorbents دیگر، قابل افزایش گرافیت دارای مزایای بسیاری است. مانند خاکستر چمن، الیاف پلی پروپیلن، پرليت، ورمیکولیت، و غیره، که می توانید حضور برخی از adsorbents مانند پنبه چمن خاکستر الیاف پلی پروپیلن ناچيز و غیره استفاده می شود. نفت می تواند در همان زمان جذب می شود، آن را دشوار برای مقابله با پس از پردازش; قابل افزایش جذب گرافیت روغن پس از روغن شناور در آب، آسان گرفتن، آسان برای استفاده، بازیافت توان اکستروژن استفاده جداسازی سانتریفوژ تمیز کردن حلال، احتراق، حرارت استخراج و روش های دیگر و ثانویه را شکل آلودگی.
در صنعت مدرن مقدار گرافیت قابل ارتقا بسیار بزرگ است. علاوه بر به عنوان مواد بازدارنده در بسیاری از صنایع استفاده می شود قابل ارتقا گرافیت نیز جاذبی برای جذب روغن های مختلف و یا رطوبت توجه به ساختار متخلخل سست آن استفاده می شود.