چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چشم انداز صنعت مواد جدید گرافیت گسترش یافته است؟
- Jul 13, 2017 -چشم انداز صنعت مواد جدید گرافیت گسترش یافته است؟

گسترش مواد گرافیت گرافیت گسترش مواد تامین کنندگان ضروری مواد پایه کاربردی برای توسعه فناوری مدرن صنعتی که به عنوان "طلای سیاه" معروف است. قلم سرب باتری لیتیوم آیون الکترود منفی باتری ماشین... حتی مفهوم تکنولوژی آینده مفهوم تلفن همراه انعطاف پذیر، همه است گسترش گرافیت این جدید جهان مادی "معشوق" ساخته شده است.

قابل درک است که گسترش گرافیت فراوان و پتانسیل برای توسعه بزرگ است. در سال های اخیر گسترش پارک صنعت گرافیت به منظور توسعه آغاز شده است، و زنجیره صنعتی به تدریج گسترش یافته و به رونق پردازش عمیق توسعه یافته.

1. مزایای استفاده از منابع منحصر به فرد و صنعت شروع به مقیاس

تامین کننده گرافیت گسترش مواد سرشار از گرافیت گسترده منابع شناخته شده است و به طور گسترده ای توزیع شده است. پایه برای گسترش گرافیت در چین تولید مهم است. از نظر ذخایر اثبات شده چین 72 درصد از ذخایر پر گرافیت جهان, که حساب برای حدود 64 درصد از ذخایر کشور است و 70 درصد خروجی کشور را تشکیل می دهد. پارک صنعتی و گسترش پارک های صنعتی گرافیت است استانی در سطح دو پارک صنعتی، با شرکت حدود 50 در سازمانی که تبدیل به بزرگترین منطقه تولید توسعه ملی و مرکز گسترش گرافیت فناوری پردازش.

2-عمیق پردازش بازار گسترش گرافیت امیدوار کننده است

گسترش گرافیت محصولات پردازش عمیق از بازار چشم انداز، گرافیت گسترش صنعت پارک از تکنسین های درشت حساب شده brushstroke ژانگ: با توجه به کشور ۲۰۲۰ اتومبیل های برقی اختصاص 10 درصد از تمام ترافیک اهداف توسعه در قرار داد زمان مقرر خروجی 40 میلیون خودرو در چین، از جمله اتومبیل های برقی برای 4 میلیون برسد. با توجه به محاسبه 20 کیلوگرم مواد منفی باتری هر خودرو هیبرید خودروهای هیبریدی چهار میلیون هر یک مجهز به باتری سه، درایو را به مقیاس تولید 240,000 تن مواد آند. در سال 2013، تولید پودر گرافیت گسترش تن 390,000 گسترش گرافیت از پودر به لیتیوم یون باتری کاتد مواد و قيمت هر تن در بازار گل از 3000 یوان به 70000 یوان بود. بازار بالقوه بزرگ است.

3-بازگشت به منابع غنی چهره به آینده روشن.

لیست لیست برای توسعه زنجیره صنعت گسترش گرافیت در دوازدهمين پنج سال برنامه ریزی دوره، از طریق سرمایه گذاری و همکاری های فنی، تمرکز در حال توسعه گسترش پودر گرافیت - مواد آند گرافیت کروی - گسترش گرافیت با پوشش --باتری آند مواد صنعت زنجیره توسعه پودر گرافیت گرافیت قابل ارتقا، گرافیت گسترش توسعه آب بندی مواد، مهر مهر زنجیره صنعتی مواد پودر گرافیت گسترش خلوص بالا گسترش گرافیت، سیلیکون کاربید زنجیره صنعت مواد ساینده، سخت PDC سه زنجیره صنعتی. طرح گسترش درآمد گرافیت در پایان 12 طرح پنج ساله به بیش از ده میلیارد یوان.