چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از قطعات گرافیت کروی چیست؟
- Sep 15, 2017 -

استفاده از قطعات گرافیت کروی چیست؟
قطعات گرافیت کروی 1، برای مواد نسوز: گرافیت کروی و محصولات خود را با دمای بالا خواص استحکام بالا در صنعت متالورژی است عمدتا مورد استفاده برای ساخت بوته گرافیت کروی, معمولا مورد استفاده در فولاد سازی گرافیت گرافیت شمش عامل حفاظت متالورژی کوره پوشش.
2-کروی قطعات گرافیت برای مواد رسانا: در صنعت برق برای ساخت الکترودهای برس، میله های کربن، کربن لوله، جیوه جریان مثبت مثبت واشر گرافیت کروی قطعات تلفن، تلویزیون تصویر لوله پوشش.
3. قطعات گرافیت کروی مواد روان کننده مقاوم در برابر سایش: گرافیت کروی در صنعت ماشین آلات اغلب به عنوان روان کننده. مواد مقاوم در برابر سایش گرافیت کروی می تواند 200 ~ 2000 دمای ℃ در کشویی بالا سرعت بدون روغن کار. بسیاری از دستگاه های که رسانه های خورنده حمل و نقل است که به طور گسترده ای از گرافیت کروی پیستون جام مهر و موم و یاطاقان ساخته شده است. شیر گرافیت کروی است همچنین بسیاری از پردازش فلز (سیم، کشیدن لوله) وقتی که روغن خوب.
4-کروی گرافیت ثبات شیمیایی مناسب است. پس از پردازش خاص گرافیت کروی با مقاومت به خوردگی خوب هدایت حرارتی نفوذ پذیری کم و ویژگی های دیگر تعداد زیادی از تولید مبدل های حرارتی واکنش مخزن کندانس، برج احتراق استفاده می شود، جذب برج، کولر، بخاری، فیلتر تجهیزات تجهیزات پمپاژ. به طور گسترده ای مورد استفاده در پتروشیمی، نیروگاهی، اسید و باز تولید الیاف مصنوعی کاغذ و دیگر بخش های صنعتی، بسیاری از مواد فلزی را نجات دهد.
5. قطعات گرافیت کروی گری تبدیل شن و مرگ و دمای بالا مواد متالورژی.
6 برای انرژی اتمی و صنایع دفاع
7. گرافیت کروی همچنین می توانید جلوگیری از دیگ بخار رسوب، علاوه بر گرافیت کروی دودکش فلزی با پوشش سقف، پل، لوله را می توان زنگ ضد خوردگی.
8-کروی گرافیت به عنوان سرب مداد رنگ، عامل پرداخت استفاده می شود.
مزایای استفاده از گرافیت کروی چیست؟
اول، گرافیت کروی جذب خوب است.
ساختار خالی کربن جذب بسیار خوب از کربن، اغلب مورد استفاده به عنوان مواد جاذب جذب آب، بوی مواد سمی است. ما آزمایش انجام داده اند، چند روز پیش پان پخت کباب استفاده گرافیت کروی بسیار تمیز به نظر می رسد اما در آتشدان اجاق قرار دهید، جذب مواد چربي و مضر را به آرامی تراويده، کباب گذشته می بینند اما نگران نباش, پاک پاک با یک وعده غذایی تمیز استفاده می شود.
دوم، گرافیت کروی با خوب هدایت حرارتی، حرارت انتقال حرارت سریع، به طور مساوی، صرفه جویی در سوخت.
ساخته شده از گرافیت کروی پان، گلدان و دیگر گرمایش سریع و سوزاندن غذا حرارت پخته به طور مساوی از داخل حرارت زمان طعم های کوتاه و فقط خالص، بلکه برای قفل کردن مواد غذایی از مواد مغذی اصلی است. ما را به انجام آزمایش با گرافیت کروی پخت کباب آغاز اجاق القایی آمار آتش، فقط 20-30 ثانیه خواهد شد قادر به گرم کردن و شروع به پخت غذا تا زمانی که شما می توانید آمار آتش سوزی های کوچک، استفاده از حفاظت از انرژی.
سوم، گرافیت کروی محصولات با ثبات و فرسایش مقاومت.
گرافیت کروی در دمای اتاق پایداری شیمیایی خوب از هر اسید قوی قلیایی و فرسایش حلال آلی است. بنابراین، گرافیت کروی محصولات حتی اگر استفاده طولانی مدت و درنتیجه تا پاک پاک به عنوان جدید بسیار کوچک است.
چهارم، گرافیت کروی محصولات با قوی ضد اکسیداسیون و کاهش اثر.
که اطراف آن موارد فعالیت برای حفظ سلامت انسان موثر پیشگیری از پیری پوست است پر از درخشش و کشش، به خصوص گرافیت کروی تشک های یون منفی اکسیژن تولید محصولات می توانید.
5، گرافیت کروی محصولات بهداشت محيط، بدون آلودگی رادیواکتیو دمای بالا.
کربن در دمای 2000-3300 درجه بالا محیط حداقل ده روز و شب از روند graphitization زنجیر کروی به منظور تبدیل گرافیت کروی تا گرافیت کروی در مواد سمی و مضر را طولانی شده خسته، حداقل 2000 درجه پایدار است.