چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اثرات اصلی گرافیت قابل انعطاف چیست؟
- Sep 15, 2017 -

اثرات اصلی گرافیت قابل انعطاف چیست؟
1، گرافیت قابل انعطاف برای نسوز: گرافیت قابل انعطاف و محصولات آن با درجه حرارت بالا و خواص مقاومت بالا در صنایع متالورژی عمدتا برای ساخت ورق گرافیت قابل گسترش است که معمولا در ساخت فولاد در گسترش گرافیت برای شمش عامل محافظ استفاده می شود، پوشش کوره متالورژی
2. گرافیت قابل انعطاف برای مواد هدایت شده: در صنایع الکتریکی برای ساخت الکترودها، برس، میله های کربن، لوله های کربن، جریان مثبت جیوه مثبت، واشر گرافیت قابل ارتقاء، قطعات تلفن، پوشش لوله تصویری تلویزیون استفاده می شود.
3. گرافیت قابل انعطاف برای مواد روان کننده مقاوم در برابر سایش: گرافیت قابل انعطاف در صنعت ماشین آلات اغلب به عنوان روان کننده. روان کننده ها اغلب در سرعت بالا، درجه حرارت بالا، شرایط فشار بالا مورد استفاده قرار نمی گیرند، و مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر گرافیت قابل انعطاف می تواند 200 تا 2000 ℃ درجه حرارت در سرعت کشویی بالا، بدون روغن کار می کنند. بسیاری از تجهیزات برای حمل و نقل مواد خورنده خوراکی، به طور گسترده ای در گسترش مواد گرافیت ساخته شده از فنجان های پیستون، مهر و موم و یاطاقان، آنها لازم نیست اضافه کردن روغن های روان کننده. شیرهای گرافیتی قابل انعطاف نیز در هنگام روانکاری خوب، پردازش فلزات (سیم کشیدن، کشش لوله) را انجام می دهند.
4. گرافیت قابل انعطاف دارای پایداری شیمیایی خوبی است. پس از پردازش ویژه گرافیت قابل انعطاف، با مقاومت در برابر خوردگی، هدایت حرارتی خوب، نفوذ پذیری پایین و دیگر ویژگی ها، تعداد زیادی از مورد استفاده برای تولید مبدل های حرارتی، مخزن واکنش، مایع، برج احتراق، برج جذب، کولر، فیلتر، پمپ تجهیزات. به طور گسترده ای در صنایع پتروشیمی، هیدرومتالورژیکی، اسیدباز، فیبر مصنوعی، کاغذ و سایر بخش های صنعتی استفاده می شود، می تواند بسیاری از مواد فلزی را ذخیره کند.
5. برای مواد ریخته گری، ماسه، مهر و موم و مواد متالورژیکی با درجه حرارت بالا: گسترش گرافیت به دلیل ضریب کوچک توسعه حرارتی و توانایی رفع تغییرات سریع در قالب می تواند به عنوان قالب شیشه ای استفاده شود، استفاده از گرافیت قابل انعطاف بعد از فلز سیاه و سفید برای به دست آوردن دقیق ریخته گری، عملکرد بالا، بدون پردازش و یا پردازش کمی می تواند استفاده شود، در نتیجه صرفه جویی در مقدار زیادی از فلز. تولید فرآیند متالورژی پودر کاربید سیمان، معمولا با مواد قابل انعطاف گرافیتی ساخته شده از پرسلن و پختن با قایق پرسلن. بطری رشد کریستال سیلیکون منحصر به فرد، ظروف پالایشگاهی منطقهای، اتصالات براکت، بخاری القایی از خلوص بالا و پردازش گرافیت قابل انعطاف ساخته شده است. علاوه بر این، گرافیت قابل انعطاف نیز می تواند برای جوش خلاء ورقه عایق گرافیت گسترده و پایه، لوله کوره مقاوم در برابر حرارت بالا، میله، صفحه، شبکه و سایر اجزای مورد استفاده قرار گیرد.
6 برای صنعت انرژی اتمی و صنعت دفاعی: گرافیت قابل انعطاف با یک اصلاح کننده خوب نوترونی برای راکتورهای اتمی، راکتور اورانیوم قابل انعطاف گرافیت در حال حاضر بیشتر از یک راکتور اتمی استفاده می شود. به عنوان قدرت راکتور انرژی اتمی در مواد کند شدن باید دارای نقطه ذوب بالا، پایدار، خواص مقاوم در برابر خوردگی، گرافیت قابل انعطاف می تواند نیازهای بالا را تامین کند. به عنوان یک رآکتور اتمی برای گسترش نیازهای خلوص گرافیت بالا، محتوای ناخالص نباید از ده ها PPM تجاوز کند. به خصوص که محتوای بور باید کمتر از 0.5PPM باشد. در صنایع دفاعی از نازلهای موشکی سوخت جامد، موشک، مخروطی بینی، قطعات تجهیزات فضایی، مواد عایق و مواد ضد اشعه استفاده می شود.
7. گرافیت قابل انعطاف نیز می تواند از تخریب بویلر جلوگیری کند، آزمایش واحد نشان می دهد که با اضافه کردن مقدار مشخصی از پودر گرافیت قابل گسترش (حدود 4 تا 5 گرم در هر تن آب) در آب برای جلوگیری از سطح دودکش بویلر در آب. علاوه بر این، گرافیت قابل انعطاف پوشش داده شده در دودکش های فلزی، سقف، پل ها، لوله ها می تواند زنگ خوردگی ضد زنگ باشد.
8. گرافیت قابل انعطاف را می توان به عنوان سرب، مداد رنگ، پرداخت کننده استفاده می شود. گرافیت قابل انعطاف پس از پردازش ویژه، شما می توانید انواع مواد ویژه ای را برای بخش صنعتی مربوطه ایجاد کنید.
9. مس را به عنوان الکترود جایگزین کنید.