چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای گرافیت قابل انعطاف چیست؟
- Jun 20, 2017 -

مزایای گرافیت قابل انعطاف چیست؟

1، افزایش پیچیدگی هندسه قالب و تنوع برنامه های کاربردی محصول منجر به جرقه دستگاه مورد نیاز دقت بالا در حال افزایش است. مزیت گرافیت قابل انعطاف این است که پردازش آسان تر است، نرخ تخلیه بالا و تخلیه کوچک گرافیت را دارد. بنابراین، بعضی گروه ها باعث می شوند که مشتریان ماشین الگودهی مس را ترک کنند و به Graphite Expandable تغییر کنند. علاوه بر این، برخی از شکل های خاصی از الکترود را نمی توان از مس ساخته، اما گرافیت به شکل ساده تر شکل می گیرد و الکترود مس بسیار سنگین نیست و برای پردازش الکترود های بزرگ مناسب نیست، این عوامل بوسیله گروهی از مشتریان ماشین جرقه بوجود می آیند. Expandable گرافیت

2، گرافیت قابل انعطاف پردازش آسان تر است و سرعت پردازش به طور قابل توجهی سریع تر از الکترود مس است. مانند استفاده از گرافیت پردازش پردازش فرآیند، سرعت پردازش سریعتر از پردازش فلزات دیگر 2 تا 3 برابر بدون نیاز به پردازش دستی بیشتر، و الکترود مس نیاز به نیروی انسانی دارد. به طور مشابه، اگر استفاده از الکترودهای تولید کننده گرافیتی با سرعت بالا، سرعت سریع تر و کارآمدتر باشد، مشکلات گرد و غبار ایجاد نخواهد شد. در این فرایندها، انتخاب سختی ابزار مناسب و گرافیت می تواند باعث سایش و سست شدن ابزار و آسیب های مس شود. اگر زمان میلز گرافیت قابل انعطاف و الکترود مس برابر باشد، گرافیت 67٪ سریعتر از الکترود مس است. به طور کلی، استفاده از گرافیت قابل ارتقا 58٪ سریعتر از الکترود مس است. در نتیجه، زمان پردازش به شدت کاهش می یابد، و هزینه تولید کاهش می یابد.

3، گرافیت قابل گسترش و طراحی الکترود مس سنتی متفاوت است. بسیاری از آسیاب های قالب سازی اغلب ذخایر مختلف را در سرهم بندی و پایان دادن به الکترود های مس دارند، در حالی که گرافیت انبوه تقریبا یکسان از ذخایر استفاده می کند، که به همین دلیل تعداد CAD / CAM و پردازش ماشین را کاهش می دهد. از حفره قالب تا حد زیادی. البته، کارخانه قالب توسط الکترود مس با گرافیت قابل انعطاف، اولین باید روشن باشد که چطور از مواد گرافیت استفاده کنیم و دیگر عوامل مرتبط را در نظر بگیریم. امروزه بعضی از گروه ها با استفاده از پردازش ترشحات الکترود گرافیت، مشتریان دستگاه را جرقه می کنند و این باعث می شود که جارو برقی قالب ریخته شود و فرایند شستشوی شیمیایی همچنان قادر به رسیدن به سطح مورد نظر می باشد. بدون افزایش زمان و فرآیند پرداخت، الکترود مس نمیتواند چنین قطعه کاری تولید کند. علاوه بر این، گرافیت به نمرات مختلف در کاربرد خاص استفاده از پارامترهای مناسب گرافیت و پارامترهای EDM برای دستیابی به نتایج پردازش مورد نظر تقسیم می شود، اگر استفاده از جرقه های گرافیت قابل گسترش در اپراتور با استفاده از پارامتر های مشابه با الکترود مس، سپس نتیجه قطعا ناامید کننده است. اگر مواد الکترود را به شدت کنترل کنید، Graphite Expandable را می توان در حالت غیر زدگی (کمتر از 1٪ از دست دادن) در طول شستشو تنظیم کرد، اما الکترود مس استفاده نمی شود.