چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اصل و مزایای گرافیت به عنوان بازدارنده شعله
- Aug 04, 2017 -

اصل و مزایای گرافیت به عنوان بازدارنده شعله
گرافیت گسترش یافته در سال های اخیر، تقاضا بسیار زیاد است، از گرافیت گسترده در استفاده صنعتی از بسیاری از مکان ها. گرافیت به عنوان یک بازدارنده شعله خوب که در زمینه های مختلف صنایع کاشته شده است، گرافیت گسترده به عنوان یک اصل بازدارنده شعله، چیزی است که از آن سود می برد، سری های گرافیتی امروز برای هر کس صحبت کردن در مورد:
گرافیت گسترش یافته یک مواد پلاستیکی مقاوم در برابر شعله است که دارای ویژگی های بدون هالوژن، غیر سمی، غیر آلاینده و دیگر ویژگی ها است، استفاده می شود به تنهایی و یا مخلوط با دیگر مقاوم سازی شعله می تواند به اثر مهاری شعله عقب انداز دستیابی. اصل نقش آن است: در دمای بالا، گسترش سریع گرافیت گسترش، خفه شدن شعله، در حالی که شکل گیری آن از مواد ریخته گری گرافیت پوشش داده شده در سطح سوبسترا، جدا از اشعه حرارتی و تماس با اکسیژن؛ ساندویچ در داخل ریشه اسید خروج، اما همچنین برای ترویج کربن سازی از بستر، که از طریق انواع روش بازدارنده شعله برای دستیابی به نتایج خوب است.
گرافیت گسترش یافته برای رسیدن به یک اثر بازدارنده شعله، مقدار بسیار کوچکتر از بازدارنده های معمول شعله است. خواص شیمایی گرافیت به نسبت نسبتا پایدار است، عوارض جانبی وجود نخواهد داشت. در حال حاضر گرافیت گسترش یافته به طور گسترده ای برای پلی اورتان مقاوم در برابر شعله، پلی اورتان مقاوم در برابر شعله، لاستیک مقاوم در برابر شعله، پلاستیک پلی فنیلن مقاوم در برابر شعله، الیگومرهای کربنات بازدارنده شعله، آسفالت بازدارنده شعله و کابل های عقب انداز شعله و غیره به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.
گرافیت گسترش یافته یکی از گسترده ترین محصولات گرافیت پوسته در صنایع مدرن است. بسیاری از محصولات باید با استفاده از گرافیت گسترده در فرایند تولید تکمیل شوند. استفاده گسترده از گرافیت گسترده به طور نزدیک با طبیعت خود مرتبط است، و امروز دنیای شگفت انگیز است که همه را به گرافیتی گسترده تبدیل کند:
گرافیت گسترش یافته یک ماده کرم متخلخل شبیه از گرافیت طبیعی پوسته است و به همین دلیل کرم گرافیت نامیده می شود. گرافیت گسترش یافته از محصولات گرافیتی است. گرافیت گسترش یافته مهمترین ویژگی این است که استفاده از گرافیت مخصوص حرارتی و هدایت برای تولید انواع ابزار دقیق می تواند تخلیه رسانا و گرما را فراهم کند، آسان برای نصب، هر دو زیبا دارای اثر عملی است. گرافیت گسترش یافته دارای مزایای عملکردی زیادی برای تولید صنعتی است:
اولا عملکرد جذب گرافیت گسترده به ویژه خوب است.
با توجه به ویژگی های ساختار مولکولی گرافیت Expanded، منافذ به خوبی توسعه یافته و محیط عمدتا mesoporous است، بنابراین مواد مغناطیسی، به ویژه ماکرومولکول های غیر قطبی جذب می شود.
دوم، گرافیت گسترش یافته دارای مقاومت قوی به اکسیداسیون، مقاومت در برابر خوردگی است.
علاوه بر وان شویی، اسید نیتریک متمرکز، اسید سولفوریک اسید و دی کرومات پتاسیم با درجه حرارت بالا، پرمنگنات و چند اکسیدان قوی دیگر، تقریبا تمام مقاومت شیمیایی خوردگی شیمیایی، اکثریت قریب به اتفاق اسید های معدنی، قلیایی و نمک قابل استفاده هستند.
سوم، گرافیت گسترش یافته دارای مقاومت شدیدی در برابر تابش است.
ویژگی های مولکولی خود گرافیت گسترده می تواند تابش دراز مدت اشعه های نوترونی، اشعه های b، اشعه گاما و دیگر اشعه های رادیواکتیو بدون تجزیه، تغییر شکل و بدون پیری را تحمل کند.
چهارم، گرافیت گسترده دارای مقاومت قوی در عملکرد بالا و پایین دما است.
محدوده دمای گرافیت گسترش یافته بسیار گسترده است، می تواند مقاومت در برابر -200 ℃ فوق العاده پایین درجه حرارت تا 3600 ℃ درجه حرارت. به عنوان یک ماده مهر و موم، در محیط غیر اکسید کننده یا گاز غیر مستقیم، هنگامی که در محدوده 200-2500 ℃ استفاده می شود، درجه حرارت بالا نرم می کند، دمای شکننده نمی شود، به ویژه به علت فشار و درجه حرارت متناوب یا موضوع به ارتعاش و شکست خوردگی.
پنجم، گرافیت گسترش یافته فعالیت سطحی قوی دارد.
با توجه به افزایش سریع انرژی آزاد سطحی گرافیت گسترده، فعالیت سطحی افزایش می یابد و بنابراین جذبپذیری قوی و خواص چسبنده دارد و می تواند به طور مستقیم به محصولات مختلف حتی بدون هیچ گونه چسب، فشرده شود.
شش گرافیت گسترده دارای یک بی نظمی قوی است.
گرافیت پیشرفته دارای بی نظیری عالی در انتقال حرارت، هدایت و گسترش حرارتی است و هدایت حرارتی در لایه هواپیما 28 برابر بزرگتر از جهت ضخامت و 500 بار هدایت است.
این بالاتر از این مزایا است، به طوری که گرافیت گسترده در زمینه صنعتی گرم است. گرافیت کنونی گسترش می تواند 30 میکرون کاغذ گرافیت را انجام دهد، این محصول به طور گسترده ای استفاده می شود، می تواند به عنوان یک تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند، رایانه های لوحی، تلویزیون و سایر محصولات مرتبط استفاده شود. گرافیت قلع دارای چندین سال تجربه در تولید و گرافیت گسترده است، دارای منابع معدنی خاص خود است، امیدواریم که مشتریان سراسر کشور برای بازدید از کارخانه.