چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی ها و استفاده از گرافیت کروی برای باتری
- Oct 26, 2017 -

ویژگی ها و استفاده از گرافیت کروی برای باتری
با توجه به عملکرد آن، گرافیت کروی می تواند در زمینه تولید صنعتی مختلف مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که گرافیت کروی رسانا دارای عملکرد رسانایی عالی است، گرافیت کروی هدایت می تواند برای تولید باتری، الکترود، پوشش رسانا و سایر مواد رسانا استفاده شود باتری باتری با گرافیت کروی است، باتری با ویژگی های گرافیت کروی هدایت آن است.
باتری با گرافیت کروی می تواند در انواع مختلف تولید باتری استفاده شود، باتری با گرافیت کروی می تواند بین آنها بازی کند، ذخیره انرژی و دیگر اثرات است، که ویژگی های توپ با گرافیت گرافیت است جدایی ناپذیر است، باتری با گرافیت کروی رسانایی از فلز معمولی بالا است، در انواع باتری با استفاده از باتری با کروی گرافیت، باتری خواص هدایت کروی گرافیت، می تواند باتری را به سرعت آزاد، اما همچنین در روند شارژ باتری برای صرفه جویی در انرژی به سرعت، شارژ سریع و تخلیه باتری با مشخصات گرافیت کروی است، باتری را می توان از باتری کروی گرافیت با انواع اطلاعات منفی، مثبت و غیره ساخته شده است.
باتری با گرافیت کروی که در تولید باتری های لیتیوم، باتری های نیکل کادمیوم، باتری های سرب اسید، باتری های قلیایی مولیبدن بسیار کم، باتری با ویژگی های گرافیت کروی برای جلوگیری از اتصال داخلی باتری و ویژگی های دیگر، برای بهبود عمر باتری، باتری با گرافیت استفاده از تولید باتری اثر مهمی داشته است.
گرافیت کروی دارای رسانایی بالا است. هدایت گرافیت کروی عامل مهم در محصولات هدایت کروی گرافیت است. عوامل متعددی که بر هدایت گرافیت کروی تاثیر می گذارند، مانند نسبت گرافیت کروی، فشار خارجی، رطوبت محیط، رطوبت و نور و غیره، برای اندازه گیری هدایت گرافیت کروی می توان از زیر استفاده کرد:
1، از طریق روش رزین برای اندازه گیری رسانایی هدایت کریستالی گرافیت
برای خرید بعضی از رنگ ها برای انجام رنگ هدایت، همان مقدار گرافیت کروی هدایت را افزایش می دهد و سپس روی یک هیئت مدیره با یک مولتی متر دیجیتال برای اندازه گیری عملکرد هدایت کننده آن بر روی خط پوشش داده می شود.
2، برخی از عناصر دیگر از مقاومت کروی هدایت را اندازه گیری کنید
هدایت الکتریکی با عناصر خارجی تغییر و حساس تغییر خواهد کرد. پیش میکروفون از گرافیت کروی ساخته شده است، به این دلیل که صدای حس گر هدایت شده بین تغییر گرافیت کروی، تغییر جریان و سپس سیگنال آنالوگ است. قابل تصور است که شما باید هدایت محیط تجربی را اندازه گیری کنید.
3، اندازه گیری مقاومت ولتاژ
اقدامات خاص: با استفاده از طیف وسیعی از جدول اندازه گیری قدرت کوچک، و یا آزمایش آزمایش مقایسه اندازه گیری مقاومت، شما با استفاده از یک لامپ کوچک، با توجه به روشنایی برای رسیدن به هدایت آن، اگر نور روشن تر، مقاومت کوچکتر را روشن کنید.
اثر هدایت گرافیت کروی عامل مهمی در ساخت محصولات هدایت کننده است، بنابراین برای اندازه گیری هدایت گرافیت کروی بسیار مهم است.
انواع مختلفی از گرافیت کروی که در صنایع استفاده می شود وجود دارد، لاستیک و پلاستیک نوعی از گرافیت کروی، لاستیک و پلاستیک است که با استفاده از گرافیت کروی در تولید لاستیک، پلاستیک حدس می زنیم گرافیت کروی، جزئیات را می توان به لاستیک با گرافیت کروی و پلاستیک گرافیت کروی، لاستیک، پلاستیک، عایق هستند، نمی توانند دمای بالا را تامین کنند، تولید صنعتی ساخته شده از محصولات لاستیکی، محصولات پلاستیکی، استفاده از طیف وسیع تر لاستیک و پلاستیک نیاز به استفاده از گرافیت کروی.