چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی ها و مزایای گرافیت کروی به عنوان جذب کننده
- Aug 25, 2017 -

ویژگی ها و مزایای گرافیت کروی به عنوان جاذب
در صنعت مدرن، استفاده از گرافیت کروی بسیار بزرگ است، علاوه بر مواد مقاوم در برابر شعله استفاده شده در بسیاری از صنایع، گرافیت کروی به علت ساختار متخلخل شکننده آن، همچنین به عنوان جاذب برای جذب گریس یا رطوبت متفاوت استفاده می شود. گرافیت کروی که به عنوان یک جاذب مورد استفاده قرار می گیرد، یک مزیت بزرگ است، امروزه روز کوچک گرافیت سری Shengda برای همه در مورد گرافیت کروی که به عنوان ویژگی ها و مزایای جاذب مورد استفاده قرار می گیرد:
اول، گرافیت کروی می تواند عملکرد بسیار خوبی از جاذب را انجام دهد.
گرافیت کروی یک عملکرد خوب از جاذب است، به ویژه، آن دارای یک ساختار متخلخل شکننده است، ترکیبات آلی با ظرفیت جذب قوی، 1 گرم گرافیت کروی می تواند 80 گرم روغن جذب، به طوری که گرافیت کروی به عنوان انواع صنعتی گریس و جاذب های نفت صنعتی. گرافیت کروی بسیار آسان است برای جذب روغن، مولکول های آلی و مواد هیدروفیبل برای درمان زیست محیطی آب با سایر مواد غیر قابل تغییر اثر. وقتی که آن را در فرم دانه برای سطح روغن استفاده می شود، با توجه به اندازه روغن نفت و انواع مختلف متفاوت است، مقدار 1 ~ Lo٪ / rn، زمان جذب می تواند 15 بار تا چند h محدوده.
دوم، در مقایسه با مواد دیگر، جاذب کروی گرافیت دارای مزیت بزرگی است.
در مقایسه با سایر جاذبها، گرافیت کروی دارای مزایای فراوانی است. مانند پنبه، خاکستر چمن، فیبر پلی پروپیلن، پرلیت، ورمیکولیت و غیره که در حضور بعضی از جاذب ها مانند پنبه، خاکستر چمن، فیبر پلی پروپیلن، ورمیکولیت و غیره استفاده می شود. بعد از درمان؛ جذب گرافیت کروی بر روی روغن بزرگ است، روغن روی سطح آب شناور است، ماهیگیری آسان است که قابل بازیافت باشد، و بازیافت آسان برای استفاده است. این می تواند اکسترود شده، سانتریفیوژ، ارتعاش و حلال تمیز کردن، سوزاندن، استخراج حرارت و روش های دیگر، و آلودگی ثانویه را تشکیل نمی دهد.
در زمینه های مختلف صنعت، اغلب گرافیت کروی به عنوان یک عایق حرارتی برای پردازش تولید انتخاب می شود. چه ویژگی ها و مزایای گرافیت کروی آن را انتخاب گرم برای انتخاب اول آن، گرافیت کروی و چه فرایندی است که برای رسیدن به هدف از عایق حرارتی، و امروز، روز از سری کوچک گرافیت برای همه صحبت در مورد اینکه چرا گرافیت کروی جدا شده بهترین انتخاب برای مواد مقاوم در برابر شعله شعله ور:
گرافیت کروی یک گرافیت طبیعی پوسته است که از شیمیایی شبیه به گرافیت کرم متخلخل متشکل شده است. در تولید صنعتی، گرافیت کروی یک لایه کربن کربنی روی سطح پلیمر را تشکیل می دهد و از سوخت گرما جدا می شود. جذب گرما در فرآیند توسعه، کاهش دمای سیستم؛ آزاد سازی یونهای اسیدی در میان لايه در طی فرایند گسترش، برای ارتقاء کربناتديد کاهنده، و می تواند راديکال های آزاد توليد شده توسط احتراق را برای قطع واکنش زنجيره ای ترکیب کند. گرافیت کروی و ترکیبات فسفر، ترکیبات اکسید فلزی می توانند باعث ایجاد همکاری شوند، اضافه کردن مقدار کمی می تواند به هدف از بازدارنده شعله رسیدن به.
گرافیت کروی که به عنوان یک عایق حرارتی استفاده می شود دارای مزیت بزرگی است:
اول، کروی گرافیت دود کمتر تولید می کند و اثر قابل توجه است.
به طور کلی، به منظور ایجاد جسم دارای یک آتش نشانی آتش بازدارنده، اضافه خواهد شد شعله عقب انداز حاوی هالوژن، اما تولید گازهای دود و اسید، که سلامت مردم را نیز تحت تاثیر قرار خواهد همچنین تجهیزات داخلی در معرض خوردن؛ هیدروکسید فلزی را اضافه خواهد کرد، اما تأثیر زیادی بر مقاومت و مقاومت مکانیکی پلاستیک یا بستر خواهد داشت؛ آن را نیز افزودن فسفر شعله عقب انداز، اما در مورد هوا بسیار صاف خواهد تاثیر جدی بر مردم داشته باشد. گرافیت کروی حتی ایده آل تر است. دود بسیار کمی تولید می کند و اثر مهاری شعله قابل توجه است.
دوم، گرافیت کروی می تواند دمای پردازش مواد مقاوم در برابر شعله را بهبود بخشد.
در تولید صنعتی، معمولا با افزودن بازدارنده های شعله در پلاستیک های مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد، اما به دلیل دمای پایین تجزیه، منجر به تجزیه خواهد شد و در نهایت منجر به شکست می شود. خواص فیزیکی گرافیت کروی پایدار هستند و بر کیفیت مواد پردازش تأثیر نمی گذارند، بنابراین عملکرد بازدارنده شعله بهبود می یابد.
سوم، گرافیت کروی دارای عایق خوب، خواص ضد خوردگی است.
گرافیت کروی یک ماده خورنده است که در فرم بلوری پایدار وجود دارد. نه به دلیل محدودیت عمر مفید و ثبات، در تجزیه، زوال اکسیداسیون تا شکست.