چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی ها و مزایای گرافیت قابل ارتقا به عنوان جذب
- Aug 04, 2017 -

ویژگی ها و مزایای گرافیت قابل گسترش به عنوان جذب کننده
در صنعت مدرن، مقدار گرافیت قابل انعطاف بسیار بزرگ است. علاوه بر استفاده از آن به عنوان ماده بازدارنده شعله و حرارت در بسیاری از صنایع، گرافیت قابل انعطاف نیز به عنوان یک جاذب برای جذب روغن های مختلف و یا رطوبت به دلیل ساختار متخلخل شل آن استفاده می شود. گرافیت قابل انعطاف که به عنوان یک sorbent مورد استفاده قرار می گیرد، یک مزیت بزرگ است، امروزه، سری کوچک گرافیت برای هر کسی که درباره گرافیت قابل انعطاف استفاده می شود به عنوان ویژگی های جذب کننده و مزایا صحبت می کند:
اول، گرافیت قابل انعطاف را می توان عملکرد بسیار خوبی از جاذب را انجام داد.
گرافیت قابل انعطاف یک عملکرد خوب از جاذب است، به ویژه، آن دارای یک ساختار متخلخل شل، ترکیبات آلی با ظرفیت جذب قوی، 1 گرم گرافیت قابل انعطاف می تواند 80 گرم روغن جذب، بنابراین گسترش گرافیت به انواع صنعتی گریس و جاذب های صنعتی صنعتی. گرافیت قابل انعطاف می تواند به آسانی جذب روغن، مولکول های آلی و مواد هیدروفوب، برای تصفیه آب محیط زیست اثر دیگر غیر قابل تعویض. وقتی که آن را در فرم دانه برای سطح روغن استفاده می شود، با توجه به اندازه روغن نفت و انواع مختلف متفاوت است، مقدار 1 ~ Lo٪ / rn، زمان جذب می تواند 15 بار تا چند h محدوده.
دوم، نسبت به سایر مواد، جاذب گرافیت قابل انعطاف، مزیت بزرگی دارد.
گرافیت قابل انعطاف در مقایسه با سایر جاذبها دارای مزایای فراوانی است. مانند پنبه، خاکستر چمن، فیبر پلی پروپیلن، پرلیت، ورمیکولیت و غیره، که در حضور برخی از جاذب ها مانند پنبه، خاکستر چمن، فیبر پلی پروپیلن، ورمیکولیت و غیره استفاده می شود. درمان برای جذب روغن و مقدار مقدار قابل جذب گرافیت قابل انعطاف بزرگ است، روغن در سطح آب شناور است، ماهیگیری آسان است بازیافت، بازیافت ساده است، و اکستروژن، جداسازی گریز از مرکز ، تمیز کردن حلال، احتراق، استخراج گرما و سایر روش ها، و آلودگی ثانویه را ایجاد نمی کند.
گرافیت ظاهری قابل انعطاف برای استفاده به عنوان جاذب بسیار مناسب است. Tinstone در حال بررسی تولید و پردازش گرافیت قابل انعطاف برای بیش از 30 سال است. این دارای یک تجربه فراوان تولیدی است و می تواند گرافیت قابل ارتقا با کیفیت بالا را در بر دارد تا به تمام جنبه های نیازهای مشتریان برسد. مشتریان نیاز به بازدید از راهنمایی های کارخانه دارند.
گرافیت یک گرافیت طبیعی پوسته است که از شیمیایی شبیه به گرافیت کرم متخلخل متشکل شده است. در تولید صنعتی، گرافیت قابل انعطاف، یک لایه کربن سخت بر روی سطح پلیمر را تشکیل می دهد. جذب گرما در فرآیند توسعه، کاهش دمای سیستم؛ آزاد سازی اسید در میان لايه در طول یون های انبساطی، کربناتد کاهنده آب را افزایش می دهد و می تواند رادیکال های آزاد تولید شده توسط احتراق را برای قطع واکنش زنجیره ای ترکیب کند. ترکیبات گرافیتی و فسفر قابل گسترش، اکسید های فلزی می توانند یک اثر سینرژیک ایجاد کنند، اضافه کردن مقدار کمی می تواند به هدف از بازدارنده شعله کمک کند.
گرافیت قابل انعطاف برای عایق حرارتی دارای مزیت بزرگی است:
یکی از گرافیت های قابل انعطاف، دود کمتر تولید می کند و اثر مهمی دارد.
به طور کلی، به منظور ایجاد جسم دارای یک آتش نشانی آتش بازدارنده، اضافه خواهد شد شعله عقب انداز حاوی هالوژن، اما تولید گازهای دود و اسید، که سلامت مردم را نیز تحت تاثیر قرار خواهد همچنین تجهیزات داخلی در معرض خوردن؛ هیدروکسید فلزی را اضافه خواهد کرد، اما تأثیر زیادی بر مقاومت و مقاومت مکانیکی پلاستیک یا بستر خواهد داشت؛ آن را نیز افزودن فسفر شعله عقب انداز، اما در مورد هوا بسیار صاف خواهد تاثیر جدی بر مردم داشته باشد. گرافیت قابل ارتقا حتی ایده آل تر است. دود بسیار کمی تولید می کند و اثر مهاری شعله قابل توجه است.
گرافیت قابل انعطاف یک ماده مقاوم در برابر خوردگی است که در فرم بلوری پايدار وجود دارد. نه به دلیل محدودیت عمر مفید و ثبات، در تجزیه، زوال اکسیداسیون تا شکست.