چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت کروی به عنوان ویژگی ها و مزایای جذب استفاده می شود
- Jul 25, 2017 -گرافیت کروی به عنوان ویژگی های جذب کننده و مزایا استفاده می شود

گرافیت کروی در صنایع مدرن بسیار بزرگ است، مگر اینکه به عنوان یک عایق مواد مقاوم در برابر شعله استفاده شده در بسیاری از صنایع، گرافیت کروی به علت ساختار متخلخل آن، همچنین به عنوان جاذب جذب روغن و یا آب های مختلف استفاده می شود. گرافیت کروی که به عنوان جاذب مورد استفاده قرار می گیرد از مزایای زیادی برخوردار است. امروز گرافن در مورد ویژگی ها و مزایای گرافیت کروی به عنوان یک جاذب است.

یکی، گرافیت کروی را می توان به عنوان یک جاذب بسیار خوب استفاده کرد.

گرافیت کروی نوعی عملکرد خوبی از جاذب است، به خصوص ساختار متخلخل، ترکیبات آلی با توانایی جذب قوی، 1 گرم گرافیت کروی می تواند 80 گرم روغن جذب کند، سپس گرافیت کروی برای انواع روغن های صنعتی طراحی شده و جاذب نفت صنعتی. گرافیت کروی بسیار آسان است برای جذب روغن، مولکول های آلی و مواد هیدروفوب، که برای حفاظت از آب استفاده می شود. در صورت استفاده از فرم گرانول برای حذف روغن، بسته به اندازه ناحیه نفت و نوع روغن، مقدار روغن 1 ~ 10٪ / rn است و زمان جذب می تواند از 15 باران تا چند ساعت.

2. در مقایسه با مواد دیگر، جاذب گرافیت کروی مزایای زیادی دارد.

گرافیت کروی دارای مزایای زیادی نسبت به سایر جاذب ها دارد. اگر کربن فعال برای تخلیه آب استفاده شود، پس از جذب روغن، مقدار کمی جذب و غیر قابل بازیافت، از بین می رود. همچنین برخی از جاذب ها مانند پنبه، خاکستر چمن، فیبر پلی پروپیلن، پرلیت و ورمیکولیت وجود دارد که جذب آب را در هنگام جذب روغن افزایش می دهد که باعث می شود که با پساب درمان شود. گرافیت کروی در مقدار جذب روغن بزرگ است، در آب پس از جذب روغن، شناور در آب، آسان برای گرفتن بازیافت، فرایند بازیافت ساده است، می توانید اکستروژن، جداسازی گریز از مرکز، ارتعاش، تمیز کردن حلال، احتراق، روش استخراج گرما، و هیچ آلودگی دوم ایجاد نشده .

گرافیت کروی قابل مشاهده برای جاذب بسیار مناسب است، گرافیت در سی ساله تولید و پردازش کروی گرافیت، با تجربه تولید غنی، می تواند از گرافیت کروی با کیفیت بالا برای تامین نیازهای مشتریان در تمام ابعاد استفاده کند، امیدوارم تقاضا وجود داشته باشد از مشتریان برای بازدید از کارخانه ما.

اندازه ذره ای گرافیت کروی یک شاخص مهم برای مشخص کردن عملکرد اساسی آن است و اندازه ذرات آن به شدت با عملکرد مقاوم سازنده شعله ی آن مرتبط است. کوچکتر بودن جزئیات گرافیت کروی، طولانی تر شدن پوشش نسوز و بهتر شدن عملکرد بازدارنده شعله. این ممکن است به این دلیل باشد که گرافیت کروی با اندازه ذرات کوچکتر بیشتر در سیستم پوششی توزیع شده است و در صورت اضافه شدن همان مقدار، اثر گسترش موثرتر است. دوم اینکه اندازه گرافیت کروی یک ساعت کاهش می یابد و اکسید کننده که در لایه گرافیت محصور شده است، وقتی که تحت تأثیر شوک حرارتی قرار می گیرد، به راحتی از لمینیت جدا می شود، که باعث افزایش نسبت گسترش می شود. بنابراین، گرافیت کروی با اندازه کوچک بهتر است.

با تمدید زمان پخت، زمان خشک شدن پوشش نیز طولانی شده است. مقدار باقی مانده از اجزای فرار در پوشش کاهش می یابد، به این معنی که اجزای قابل اشتعال در پوشش کاهش می یابد و زمان انعطاف پذیر بازدارنده شعله طولانی است. زمان سخت شدن خود بستگی به خواص پوشش دارد، هیچ ارتباطی با طبیعت کریستال گرافیت ندارد، استفاده واقعی از پوشش مقاوم در برابر آتش در بعضی از زمان های پخت لازم است، اگر فولاد ضد آتش مقاوم در برابر پس از زمان ناکافی، عملکرد، تخریب عملکرد پیشگیری از آتش سوزی، باعث عواقب جدی می شود.

در بالا، فاکتورهای کروی گرافیتی که بر روی بازدارندگی شعله تاثیر می گذارند، گرافیت کروی به عنوان یک بسته بندی فیزیکی گسترش، پس از حرارت دادن به گسترش گسترش اولیه دمای گسترش و جذب مقدار زیادی از حرارت، می تواند به طور قابل توجهی کاهش دمای سیستم، به طور قابل توجهی بهبود عملکرد نسوز آتش پوشش عقب انداز گرافیت به شما یادآوری می کند که مقدار مطلوب گرافیت کروی 6٪ است. علاوه بر این از گرافیت کروی کوچک، می تواند عملکرد آتش بازی را به طور موثرتری بهبود بخشد و لازم است زمان لازم پس از رنگ آمیزی را پوشش دهد.