چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت کروی به عنوان مواد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود
- Aug 15, 2017 -

گرافیت کروی به عنوان یک ماده مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود
گرافیت کروی با مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، رطوبت، هدایت و خواص دیگر، بنابراین در صنعت تعداد زیادی از برنامه های کاربردی، اساس مواد اولیه صنعتی است. با توجه به ویژگی های گرافیت کروی، می توان از مواد با درجه حرارت بالا، مواد ضد خوردگی، مواد ضد استاتیک و غیره ساخته شده است. امروزه ما در مورد گرافیت کروی گرافیت در استفاده از مواد مقاوم در برابر خوردگی صحبت می کنیم:
گرافیت کروی دارای پایداری شیمیایی خوبی است. پس از پردازش ویژه گرافیت کروی، با هدایت حرارتی خوب، مقاومت در برابر خوردگی، ویژگی های نفوذ پذیری پایین، ساخته شده در مواد مقاوم در برابر خوردگی، گرافیت کروی و رزین اپوکسی، رنگدانه ها، مواد خیس، افزودنی ها و حلال های ساخته شده از مقاومت مواد خورنده، با عالی چسبندگی و دوام، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر آب شور، مقاومت در برابر روغن و مقاومت در برابر خوردگی اسید، پوشش ضد خوردگی، محتوای جامد گرافیت کروی، می تواند به عنوان فیلم ضخیم استفاده شود. استفاده از رنگ، مقاومت در برابر حلال، ضد خوردگی پوشش در تعداد زیادی از گرافیت کروی، فیلم پس از محافظ قوی، می تواند به طور موثر جلوگیری از نفوذ رسانه های خورنده برای رسیدن به هدف زنگ زدگی.
گرافیت کروی مبتنی بر عملکرد برتر خود است، می تواند به طور گسترده ای در تولید مبدل های حرارتی، کندانسور، برج های احتراق، مخزن واکنش، برج جذب، بخاری، کولر، فیلتر، پمپ و سایر تجهیزات استفاده می شود. این تجهیزات برای تولید پتروشیمی، هیدرومغناطیسی، اسید و قلیایی، فیبر مصنوعی، کاغذ و دیگر بخش های صنعتی می تواند بسیاری از مواد فلزی را ذخیره کند.
استفاده از گرافیت کروی در صنعت با توجه به نیازهای مختلف پردازش شده به مواد مختلف، و در حال حاضر استفاده از بیشتر از گرافیت کروی ساخته شده از جوشکاری صنعتی، مواد مهر و موم، مواد پرتو حرارتی، مواد رسانا و مواد مقاوم در برابر خوردگی، و غیره، انواع از مواد نیاز به انتخاب گرافیت کروی نیز متفاوت است. امروزه سری های گرافیتی کوچک برای همه در مورد مواد صنعتی کروی گرافیت صحبت می کنند:
اول، پردازش کروفی گرافیت از refractories.
در صنعت ذوب، استفاده از کربن گرافیت تولید گرافیت تیتانیوم، شمش فولاد برای محافظت از عامل، کوره ذوب کوره از آجر کربن منیزیم.
دوم، پردازش کروی گرافیت از مواد مهر و موم.
با پردازش انعطاف پذیر گرافیت کروی برای پمپ های گریز از مرکز، توربین ها، توربین های بخار و تجهیزات انتقال دهنده مواد خورنده، واشر های حلقه پیستون، مهر و موم و غیره.
سوم، پردازش کروی گرافیت از مواد تابش گرما.
گرافیت کروی می تواند به عنوان راکتور نوترون راکتور هسته ای و دیزل موشک، قطعات هوا و فضا، مواد عایق، مواد حفاظتی اشعه استفاده شود.
چهارم، پردازش کروی گرافیتی مواد رسانا.
در صنعت برق، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار الکترود گرافیت کروی، برس، کربن لوله و پوشش تصویر تلویزیون تلویزیون.
5، پردازش کروی گرافیتی از مواد مقاوم در برابر خوردگی.
با استفاده از گرافیت کروی برای ظروف، لوله ها و تجهیزات، می تواند انواع گازهای خوردگی و خوردگی مایع، به طور گسترده ای در بخش های نفت، شیمی، هیدرومتالورژی و دیگر استفاده می شود.
در حال حاضر، تولید کنندگان کروی گرافیت در توسعه گرافیت تحقیقات بیشتری انجام دادند، با در نظر گرفتن بازار در اسرع وقت برای اشغال یک مکان انرژی جدید. جهت آینده جهت توسعه گرافیت کروی باید نسبت به توسعه و استفاده از انرژی جدید در روند کنونی توسعه علمی و زیست محیطی محیط، بیشتر توجه شود؛ آلودگی انرژی جدید بدون شک بیشتر مردم در تمام سنین است که برای بسیاری از گرافیت تولید کنندگان، چگونگی توسعه انرژی جدید و استفاده از انرژی گرافیت جدید، تبدیل به یک پروژه تحقیقاتی مهم برای مطالعه استفاده از گرافیت کروی بهینه سازی شده برای استفاده از جهت بسیاری از تولید کنندگان است.
گرافیت کروی با توجه به ویژگی های پایدار بسیاری، پس از توسعه در هوافضا و دیگر نقش علم و فن آوری ملی دفاع نیز بسیار واضح است، گرافیت کروی از طریق تحول تکنولوژی جدید و توسعه، اعمال شده به علم و فن آوری بیشتر، در حال حاضر توسعه آینده روند.