چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرصت های جدید برای صنعت گرافیت کروی
- Sep 29, 2017 -


"شرایط دسترسی گرافیکی کروی" فراهم می کند که معادن استخراج معدن حجم کمتر از 500،000 تن در سال، ظرفیت معدن زیرزمینی حداقل 100،000 تن در سال است. میزان بازیابی معادن باز بیت کمتر از 90 درصد است و میزان بازیابی معدن زیرزمینی کمتر از 70 درصد است. که همچنین ذخایر گرافیت کروی شرکت های کوچک را تشکیل می دهد، سرنوشت خود را از بین می برد. طبق گزارش کمیسیون ذخایر معدنی ملی در مورد میزان مقادیر سپرده و "شرایط دسترسی" در شرکت های معدنکاری کروی گرافیتی، حداقل ظرفیت تولید مقادیر موجود در سنگ معدن کریستالی موجود در گرافیت کروی، حذف خواهد شد و معدن متوسط از حدود 60٪ محاسبه، این کشور در معرض تعدادی از سنگ های کریستالی گرافیت کروی بیش از 50 است که 56 درصد از معدن موجود را تشکیل می دهد.
"شرایط دسترسی" پیشنهاد جدید و گسترش پروژه کروی گرافیت برای تشویق استفاده از شکسته شدن کمتر سنگ زنی، فرآیند سنگ زنی کوتاه، صرفه جویی در انرژی و تکنولوژی حفاظت از محیط زیست، برای تشویق استفاده از دستگاه های سنگ زنی بزرگ و آسیاب، آسیاب عمودی بزرگ، خودکار فریم فیلتر پرس، با تقویم عملیاتی desulfurization و دیگر تجهیزات پیشرفته، برای اتخاذ شرایط معدن برای معادن پیشرفته معدن، مناسب برای بهبود سطح اتوماسیون. این کیت تجهیزات فنی و مهندسی کوره گرافیتی شرکت کوهنوردی و فنی مورد نیاز بالاتر را ارائه می دهد، بلکه سطح فنی کلی صنعت را نیز بهبود می بخشد. برخی از سطح فنی پشت ارزیابی عدم انطباق و آلودگی بالا، مصرف انرژی بالا، استخراج کم هزینه شرکت های معدنکاری کروی، حذف خواهند شد، و ظرفیت تولید عقب مانده در نهایت از بازار خارج خواهد شد. بدون تردید، این امر به هنجار و ثبات در بازار کروی گرافیت و همچنین کل صنعت در جهت توسعه مطلوب، ردیابی منظم رقابت منجر خواهد شد.
از منافع درازمدت، شرکت های کروی گرافیت برای دستیابی به سطح بالایی از فن آوری و تجهیزات، فرآیندهای تکنولوژیکی بالا، استانداردهای زیست محیطی بالا، زنجیره ای سازمانی و دیگر اهداف بلند مدت، ما باید آستانه دسترسی، توسعه استانداردهای صنعتی و شرایط دسترسی
در حال حاضر، پروژه پردازش عمیق دشوار است، اما همچنین با تاثیر قیمت محصولات، دشوار است که اطمینان حاصل شود که سود و منافع. اگر استانداردهای دسترسی به صنعت را داشته باشید، در پردازش عمیق منابع برای تخصیص معقول منابع به کار گرفته شده است، قادر خواهید بود که تولید عادی و توسعه سریع را تضمین کنید و به یک مقیاس خاص از زنجیره صنعت گرافیت کروی کمک کنید. رئیس یک تولیدکننده بزرگ کروی گرافیت حمایت از "شرایط دسترسی" را ابراز کرد.
آهنگر نیز نیاز به سختی دارد. در حال حاضر صنعت گرافیت کروی دارای پتانسیل بالایی است که هنوز به طور کامل توسعه نیافته است. به عنوان مثال، ارزش پردازش عمیق گرافیت کروی را کاوش نکرده است. اگر چه بسیاری از شرکت ها برخی محصولات پردازش عمیق، مانند گرافیت کروی خلوص بالا، هدایت حرارتی بالا گرافیت کروی، مواد آند باتری لیتیوم باتری، اما سرمایه گذاری واقعی در تولید شرکت های کوچک است. برای شرکت های کروی گرافیت، در حال حاضر با "شرایط دسترسی" معرفی دستگاه، فعالانه تمرین قدرت داخلی زمان، یکی بهینه سازی تنظیم ساختار محصول، گسترش زنجیره صنعتی، از پردازش خشن به شدید در حال پردازش؛ دوم این است که افزایش نوآوری مستقل و قابلیت های فناوری تحول، افزایش رقابت هسته ای.
چشم انداز بازار آینده صنعت گرافیت کروی بسیار وسیع است. در مناطق کاربردی سنتی مصرف گرافیت کروی بر پایه ی پایدار، مناطق نوظهور به تدریج محصولات گرافیکی کروی در نقطه رشد بازار آینده تبدیل می شوند. در حال حاضر صنعت نسوز همچنان یک منطقه مهم از مصرف گرافیت کروی است که حدود 45 درصد کل مصرف گرافیت کروی را تشکیل می دهد. علاوه بر این، تقاضا برای محصولات کروی گرافیت همچنان به ارتقاء، گرافیت کروی کروی، گرافیت کروی انعطاف پذیر، الکترودهای گرافیت کروی، کروی گرافیت کروی و سایر محصولات فرآوری شده تبدیل خواهد شد به جهت توسعه جدید بازار. در آینده، درجه تخصصی محصولات گرافیتی کروی افزایش می یابد. برای دیدار از مناطق پایین دست از عملکرد بالا، تقاضای حرفه ای برای محصولات کریستال گرافیت تبدیل خواهد شد جریان اصلی، از مواد خام گرافیک کروی به پردازش عمیق و جهت محصولات خود را به تدریج این روند را توسعه.
موجودی سازمانی بالا است، وضعیت رقابت ناسالم بازار بهبود خواهد یافت. در عین حال، برخی از شرکت های پیشرو همچنین می توانند انرژی بیشتری به سطح فنی برای افزایش تولید محصولات با کیفیت تر داشته باشند. توسعه بازار کروی گرافیت و ارتقاء محصول بالقوه بزرگ نیز یک فضای توسعه خوب برای صنعت برای ترویج توسعه سالم و پایدار صنعت کروی گرافیت فراهم خواهد کرد.