چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
برنامه جدید گسترش گرافیت
- Sep 06, 2017 -

برنامه جدید گسترش گرافیت
چین صادر کننده بزرگ منابع گرافیت، ارتقاء محصول گسترش گرافیت و برنامه های جدید همچنین تحقیقات بیشتر در سال های اخیر دولت در زمینه انرژی جدید بسیار مهم است به طوری که شروع روند بسیاری از پژوهشگران گسترده گرافیت به بوده است مطالعه گسترش کاربرد جدید گرافیت. امروز، گرافیت مجموعه ای کوچک برای هر کس به صحبت در مورد برنامه جدید گسترش گرافیت:
اول، گسترش گرافیت در ارتقاء عملکرد صنعت باتری.
توسعه و استفاده از انرژی های جدید در حال حاضر روند توسعه اقتصادی و اجتماعی، فشار به ارمغان می آورد به صنعت باتری سنتی بلکه همچنین به ارمغان می آورد بسیاری از فرصت های کسب و کار، نحوه ارتقاء استفاده گسترش گرافیت به منظور افزایش باتری که باتری اثر بهتر است، برای بسیاری از توسعه دهندگان تکنولوژی گرافیت گسترده نیاز به حل مشکل است.
دوم، گسترش گرافیت در زمینه برنامه های کاربردی هوا فضا.
گرافیت گسترش است بسیاری از ویژگی های پایدار، پس از توسعه، در هوا و فضا و نقش علم و فن آوری دفاع ملی دیگر را نیز اعمال گسترش گرافیت از طریق تحول فن آوری جدید و توسعه، بسیار واضح است، به بیشتر زمینه های علم و فناوری، در حال حاضر توسعه آینده روند.
سوم، گسترش گرافیت در زمینه توسعه انرژی جدید و نرم افزار.
در حال حاضر، گسترش تولید کنندگان گرافیت در رشد گرافیت انجام پژوهش های بیشتری با بازار ممکن برای محل جدید انرژی. گسترده جهت توسعه آینده گرافیت بیشتر باید به سمت جدید پژوهش های انرژی و توسعه و کاربرد در روند توسعه علمی و زیست محیطی کنونی محیط زیست با گرایش, انرژی های بدون آلودگی جدید بدون شک بیشتر است مردم از همه سنین، که برای بسیاری از تولید کنندگان گرافیت، چگونه به توسعه انرژی های جدید و استفاده از انرژی های جدید گرافیت می شود مهم پروژه تحقیقاتی به مطالعه استفاده از گرافیت گسترش بیشتر به جهت بسیاری از تولید کنندگان استفاده بهینه.
به طور خلاصه، گسترش گرافیت به عنوان منابع محدود در زمینه های جدید ادامه توسعه جدید ارزش افزوده، صنعتی افزایش مقدار بعدی جهت مهم توسعه است. برنامه جدید گرافیت گسترش نه تنها کمک می کند تا مردم حل مشکلات در بسیاری از مناطق، اما همچنین شیر پتانسیل گسترش گرافیت که گرافیت گسترش منابع در تولید صنعتی نقش بیشتر.
گرافیت گسترده نه تنها به طور گسترده ای در صنعت، بلکه در زمینه حفاظت از محیط زیست استفاده می شود. گسترش یافته خود گرافیت محصول ویژگی و مزایای ایجاد این مواد زیست محیطی مهم در حفاظت از محیط زیست نقش بزرگی. بسیاری از مردم که اسمش مهم مواد سبز را که امروز گرافیت Xiaobian برای هر کس به تجزیه و تحلیل به همین دلیل است که گسترش گرافیت مواد حفاظت از محیط زیست مهم است:
گرافیت های گسترده به دلیل ظرفیت جذب خوب خود به عنوان ماده جذب استفاده می شود، گسترش ظرفیت جذب گرافیت عمدتا مورد استفاده در دو حوزه: جذب قیر و مواد دیگر را به نفت و جذب گازهای مضر.
اول، گسترش گرافیت می تواند جذب قیر و مواد نفتی دیگر.
گرافیت گسترش عملکرد خوب جاذب، است، به ویژه آن ساختار سست و متخلخل است، بنابراین گسترش گرافیت به عنوان انواع طراحی شده بود ترکیبات آلی با ظرفیت جذب قوی 1 g گسترش گرافیت گرم روغن جذب کردن روغن های صنعتی و روغن از جاذب،.
1 گسترش گرافیت به عنوان نوع جدیدی از جاذب، با توجه به مش بزرگ داخلی.
متفاوت از دیگر مواد جاذب،، مولکول های داخلی گسترش گرافیت به سوراخ اصلی و بسیاری از دولت متصل شده، اتصال بین لایه شبکه بهتر است. برای جذب نفت سنگین درشت مولکول آلی این اثر بسیار خوب است. مولکول های سنگین نفت آسان و به سرعت گسترش در سیستم های شبکه خود را تا زمانی که آنها پر از چاله های داخلی متصل هستند. بنابراین، گسترش گرافیت اثر جذب بهتر است.
2 گسترش گرافیت به عنوان نوع جدیدی از جاذب، با توجه به تجزیه و تحلیل سطح منافذ بیشتر.
گسترش گرافیت کرم و کرم بین دندان ها، شکل گیری سطح سوراخ منجر به جذب مواد ماکرومولکولی نمایش مقدار زیادی جذب سطحی می تواند حل نفت، مواد آلی غیر قطبی هستند.