چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان بین مزایا و معایب گرافیت قابل ارتقا شناختی را تشخیص داد؟
- Oct 26, 2017 -

چگونه بین مزایا و معایب گرافیت قابل انعطاف تفاوت می یابد؟
1. قدرت خمشی داده ها
استحکام خمشی داده ها یک نمایش غیرمستقیم از شدت داده ها است، نشان دهنده سطح دقیق ساختار خارجی داده ها است. استحکام بالا داده، تخلیه تخلیه عملکرد کاملا بهتر است، در الکترود با دقت بالا، سعی کنید یک قدرت بهتر از اطلاعات را انتخاب کنید. به عنوان مثال: TTK-4 می تواند الزامات قالب متصل به رایانه معمولی را برآورده کند، اما برخی از نیازهای دقیق دقیق اتصال قالب الکترونیکی، شما می توانید از اندازه ذرات مشابه استفاده کنید، اما قدرت کمی اطلاعات بیشتر TTK-5 اطلاعات.
2. اطلاعات سختی شور
با توجه به دیدگاه غوطه ور از گرافیت قابل انعطاف، گرافیت قابل انعطاف معمولا به عنوان یک داده نسبتا نرم است. اما داده های آزمایش واقعی و استفاده از وضعیت نشان می دهد که سختی گرافیت قابل گسترش از داده های فلزی. در صنعت ویژه گرافیت قابل انعطاف، مشخصات آزمون سختی عمومی روش اندازه گیری سختی شور است، اصل آزمون و اصل آزمون فلز متفاوت است. با توجه به ساختار لایه ای گرافیت قابل انعطاف، عملکرد برش فوق العاده ای در روند برش دارد. نیروی برش تنها حدود 1/3 ماده مس است و ظاهر شدن پس از ماشینکاری آسان است.
اما به دلیل سختی بالا، در برش، ابزار در از دست دادن کمی بزرگتر از ابزار برش فلز است. در عین حال، سختی داده ها در کنترل از دست دادن تخلیه بهتر است. در سیستم داده EDM ما، استفاده از اطلاعات بیشتر در مورد اندازه یک دو ماده برای انتخاب، سختی کمی بالاتر، سختی کمی پایین تر برای رفع نیازهای متفاوت مشتری تقاضا، در دسترس است. مانند: اندازه ذرات یکنواخت اطلاعات 5μm، ISO-63 و TTK-50؛ اندازه ذرات یکنواخت اطلاعات 4μm، TTK-4 و TTK-5؛ اندازه یکنواخت ذرات اطلاعات 2μm، TTK-8 و TTK -9. دوم این است که در مورد انواع مشتریان در تخلیه و جهت پردازش دستگاه فکر کنید.
3. قطر ذرات متوسط ​​داده ها
قطر ذرات یکنواخت داده غیرمستقیم بر تخلیه داده ها تاثیر می گذارد. هرچقدر یکنواختی داده ها کمتر باشد، هرچه میزان تخلیه داده ها بیشتر باشد، قطعا تخلیه، کیفیت ظاهر بهتر است.
در صنعت متالورژی، گرافیت مقیاس پذیر در مقیاس طبیعی به علت مقاومت به اکسیداسیون بهتر می تواند برای مصرف آجر کربن منیزیم و آلیاژ کربن آلومینیوم و سایر مواد نسوز استفاده شود. گرافیت طبیعی قابل انعطاف را می توان به عنوان یک الکترود فولادی استفاده کرد و به طور طبیعی الکترودهای گرافیت اکسترود قابل استفاده برای کوره های الکتریکی مورد نیاز فولاد است.
در صنعت ماشین، اطلاعات گرافیت قابل ارتقا معمولا برای پوشیدن و داده های صاف استفاده می شود. مقیاس های طبیعی صافی گرافیت قابل انعطاف خوب است، معمولا به عنوان یک افزودنی روغن مایع استفاده می شود. انتقال تجهیزات خورنده خوراکی، معمولا در گرافیت طبیعی قابل ارتقاء از حلقه های پیستون، مهر و موم و بلبرینگ استفاده می شود، بدون نیاز به مشارکت در روغن صاف. همچنین می توان مواد کامپوزیت رزین گرافیت طبیعی و رزین های پلیمری را در محدوده فوق استفاده کرد، اما مقاومت در برابر سایش به عنوان گرافیت طبیعی گسترده.
در صنایع شیمیایی، گرافیت طبیعی گسترده با مقاومت در برابر خوردگی، هدایت حرارتی خوب، نفوذ پذیری و دیگر ویژگی های اول است. در صنایع شیمیایی به طور کلی در تولید مبدل های حرارتی، مخازن واکنش، برج های جذب، فیلتر ها و سایر تجهیزات استفاده می شود. مواد قابل انعطاف گرافیت طبیعی و کامپوزیت رزین های پلیمری نیز می تواند در محدوده فوق استفاده شود، اما هدایت حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی به عنوان گرافیت طبیعی فراگیر.
کربن پیرولیتیک و گرافیت قابل انعطاف پیلوریلیتی دارای مقاومت بالا و مقاومت در برابر خوردگی هستند، بنابراین در گسترش مواد گرافیتی با استفاده از روش پوشش جوش شیمیایی برای رساندن مقدار مشخصی از کربن پیرولیتیک و یا گرافیت پریولیتیک گسترش، می تواند گسترش گسترش مقاومت در برابر اکسیداسیون مواد گرافیت، با این حال، جدی ترین نواقص پوشش کربن خالص، بی نظیر است، در عمل آسان است.