چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی مقاومت اسیدی از گرافیت پیشرفته پردازش شده است؟
- Oct 26, 2017 -

چگونه مقاومت اسیدی گرافیت گسترده پردازش می شود؟
گرافیت گسترش یافته به دلیل ویژگی های عالی و غنی از ذخایر طبیعی منابع مهم معدنی غیر فلزی است، بنابراین گسترش گرافیت در الکتروشیمیایی که معمولا استفاده می شود، اغلب به عنوان مواد الکترود استفاده می شود. اما در الکترولیت، حتی اگر مقاومت قوی خوردگی از گسترش گرافیت، خوردگی خواهد بود، به طور جدی بر زندگی الکترود تاثیر می گذارد؛ در باتری نیز باعث تخلیه باتری نمی شود.
پردازش گرافیتی گسترش مواد خام نسبت به استفاده از مقادیر طبیعی گرافیت به عنوان مواد اولیه برای تهیه اکسیداتیو درجه اکسیداسیون گرافیت. الگوی XRD محصول با درجه اکسیداسیون بالا نشان می دهد پیک مشخص بسیار واضح در نزدیکی 2θ از 10 درجه است. در عین حال، نتایج تجربی نشان می دهد که مقدار واکنش دهنده ها، مقدار پرمنگنات پتاسیم و زمان پاسخ کم دما، عوامل مهمی هستند که بر درجه اکسیداسیون گرافیت گسترده افزوده می شوند. از منحنی قطبش، مقاومت خوردگی گرافیتی اکسیده شده بهتر از گرافیت قابل افزایش است و مقاومت در برابر خوردگی گرافیت انبساطی بهتر از گرافیت گسترده طبیعی است. خلوص بالاتر مقاومت به خوردگی گرافیت به طور طبیعی در حال گسترش است. بهتر است مقاومت در برابر خوردگی گرافیتی اکسیده شده به وسیله گسترش طبیعی گرافیت با قطر بزرگ گرافیت Expanded با ذرات گرافیتی مختلف افزایش یافته است.
مواد گرافیت گسترش یافته از لحاظ شیمیایی پایدار است و بنابراین یک ماده مقاوم در برابر خوردگی است. اما در شرایط خاصی، کربن و سایر مواد در واکنش اصلی آنها نقش مهمی ایفا می کنند: در دمای بالا و فضای اکسید کننده یا اکسیداسیون اسید اکسید کننده قوی؛ ذوب شدن در دمای بالا در فلز و تولید کاربید؛ ترکیبات تکه ای گرافیتی
در دمای اتاق، کربن و گازهای مختلف در واکنش شیمیایی در حدود 350 ℃ رخ نمی دهد، کربن آمورف است که آغاز واکنش اکسیداسیون، گسترش گرافیت در 450 ℃ یا شروع به واکنش اکسیداسیون. درجه بالاتر گسترش و گرافیتی شدن، ساختار بلوری کل گرافیت بزرگتر، انرژی فعال سازی واکنش بزرگ است، مقاومت در برابر اکسیداسیون خوب است، دمای سرعت همان اکسیداسیون در حدود 800 درجه سانتیگراد، گرافیت گسترش یافته مواد در حدود 50 تا 100 ℃ در همان ماده است، کربن اتصال دهنده تمایل به اولویت را به اکسیداسیون، به طوری که واکنش اکسیداسیون به مقدار مشخص، ذرات جامد سقوط خواهد کرد. در دمای پایین تر، از قبیل عرضه هوا کافی، مواد گرافیتی و کربن عمدتا واکنش زیر است: C + O2 - CO 2 در دماهای بالاتر، مواد کربن و گرافیت Expanded شروع به حمله به واکنش های زیر: C + 1 / ZO 2 -CO زغال چوب خورنده و گرافیت گسترده ای با بخار آب حدود 700 درجه سانتی گراد برای شروع واکنش: C + H2O - CO + H2C + 2 H2O - C 0 2+ 2 H 2 کربن داغ قرمز و مواد گرافیتی گسترده با CO. از واکنش اکسیداسیون در دمای بالاتر می تواند انجام شود: C + CO 2 - 2 C 0 کربن و گاز باید بین بازتاب واکنش جامد گاز، سرعت واکنش اکسیداسیون و اندازه منطقه واکنش پیش از آن باشد، تخلخل ماده و فاکتور فشار گاز، سرعت پاسخ بستگی دارد نه تنها به سطح سرعت واکنش شیمیایی، بلکه همچنین با مولکول های گاز به انتشار مواد. گرافیت گسترش یافته حاوی ناخالصی ها در مورد اکسیداسیون نقش کاتالیزوری است، بنابراین گرافیت با خلوص بالا و گسترش عادی اکسیداسیون گرافیت دارای پتانسیل است. تفاوت.
ترکیب شیمیایی الماس و گرافیت بزرگ شده کربن (C)، به نام "allotrope" است. از این عنوان می توان بدانید که کیفیت آنها در مقابل "کیفیت" است، اما "شکل" یا "جنسیت" متفاوت است و بسیار متفاوت است، الماس سخت ترین مواد است و گسترش گرافیت یکی از مواد نرم تر است.
تفاوت سختی بین گرافیت گسترده و الماس بسیار بزرگ است، اما مردم هنوز هم می خواهند از روش تجزیه مصنوعی برای به دست آوردن الماس استفاده کنند، زیرا گسترش طبیعی گرافیت (کربن) بسیار غنی است. اما کربن را در گرافیت گسترده به کربن به عنوان الماس تبدیل نمی کند. گرافیت گسترش یافته در 5-6 میلیون اتمسفر فشار ((5-6) × 103MPa) و درجه حرارت 1000 تا 2000 درجه سانتیگراد، و سپس فلزات فلزی آهن، کبالت، نیکل و دیگر کاتالیزورها می تواند گرافیت گسترش یافته را به پودر الماس تبدیل کند.