چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پوشش های گرافیت
- Jul 30, 2016 -

گرافیت پوسته پوسته به عنوان پرکننده های کاربردی برای رنگ به طور عمده مورد استفاده در رنگ های ضد خوردگی رنگ مقاوم در برابر آتش و پوشش رسانا است.

که ساخته شده از مواد مقاوم در برابر خوردگی و کربن سیاه و سفید، پودر تالک و روغن آستر ضد زنگ مقاومت خوب در برابر مواد شیمیایی و حلال های خوردگی اگر دستور العمل ارسال مواد شیمیایی مانند رنگدانه های زرد روي زنگ بهتر است.

گرافیت قابل ارتقا برای fireproofing پر کننده استفاده می شود، آن تکه های گرافیت به عنوان مواد اولیه شیمیایی و یا الکتروشیمیایی تولید ترکیبات معینی گرافیت به دست آمده است. گرافیت قابل ارتقا در حرارت شرایط تورم در حجم (تا حداکثر 300 بار) خفه شعله تولید تورم، رسیدن به شعله های جدا شده، تاخیر و یا قطع گسترش شعله و رایت، انعطاف پذیری خوب انرژی بالا سطح لایه قدرت کوره،. اما گسترش میزان حجم و مناسب را انتخاب کنید. آزمایش نشان داد که انبساط چند 150um ذرات 30%، 5% مناسب ترین.

گرافیت پرکننده رسانا می تواند به طور مستقیم به عنوان مواد رسانا کامپوزیت کربن مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش رسانا. با این حال، با توجه به مقدار زیادی از گرافیت تکه را کت شکننده و کاربرد آن موضوع محدودیت های خاصی هستند. بنابراین، اندازه گیری برای بهبود هدایت الکتریکی گرافیت به طور موثر کاهش مقدار گرافیت تکه. موسسه Tianhua ماشین آلات شیمیایی در چین توسعه درجه حرارت بالا و مقاوم در برابر خوردگی رزين به عنوان چسباننده گرافیت پوسته پوسته شدن رسانا توانایی قوی بزرگ-نهاد برای مصالح اصلی با قدرت خوب بدن بالا مقاوم در برابر سایش.


اخبار مرتبط