چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عوامل موثر بر بازدارندگی شعله با گرافیت گسترده
- Aug 25, 2017 -

عوامل مؤثر بر بازدارندگی شعله با گرافیت گسترده
گرافیت گسترش یافته بیشترین استفاده را در صنعت مواد حفاظتی مورد استفاده قرار می دهد، اثر آتش افزایش یافته گرافیت بسیار مهم و مقرون به صرفه و بدون عوارض جانبی است. در برنامه های صنعتی روزانه، بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی برای چگونگی انطباق با گسترش گرافیت را برای به دست آوردن بهترین اثر بازدارنده شعله، امروز، گرافیت کوچک Shengda کوچک برای همه صحبت در مورد تاثیر گسترش عوامل شعله عقب انداز گرافیت:
اولا تأثیر مقدار گرافیت گسترده بر خواص بازدارنده شعله.
هنگامی که مقدار گرافیت گسترش کمتر از 6٪ است، اثر گرافیت گسترده بر روی اثر بازدارنده شعله پوشش مقاوم در برابر آتش، به وضوح افزایش می یابد. با این حال، زمانی که مقدار گرافیت گسترش بیش از 6٪، زمان بازدارنده شعله افزایش می یابد و یا حتی افزایش می یابد، بنابراین مقدار مطلوب گرافیت گسترش یافته در پوشش بازدارنده آتش 6٪ است.
دوم، تاثیر اندازه بزرگ ذرات گرافیت بر خصوصیات بازدارنده شعله.
گرانروی گرافیتی گسترده نشانگر مهم عملکرد اولیه آن است و اندازه ذرات آن به شدت با بازدارندگی شعله ی هم افزایی آن ارتباط دارد. کوچکتر از اندازه ذره گرافیت گسترش یافته، دیگر مقاومت مقاوم در برابر حرارت نسوز، بهتر است عملکرد مقاوم در برابر شعله. این ممکن است به دلیل این واقعیت باشد که گرافیت گسترده که کوچکتر از اندازه ذرات است، در سیستم پوشش پراکنده تر است و گسترش آن در مقایسه با همان مقدار افزودنی موثرتر است. و به دلیل اینکه گرافیت گسترده شده کاهش می یابد، اکسیدان بین لایه های گرافیت محصور می شود. با توجه به شوک حرارتی، راحت تر از ورق جدا می شود و میزان گسترش آن افزایش می یابد. بنابراین، قطر کوچک گرافیت گسترش گرافیک عملکرد بهتر است.
سوم، تاثیر زمان انجماد گرافیت بر روی خواص بازدارنده شعله.
با افزودن زمان پخت، زمان خشک شدن رنگ نیز گسترش یافته است، اجزای فرار باقی مانده در پوشش برای کاهش مقدار اجزای قابل اشتعال در پوشش برای کاهش زمان انقباض شعله عقب مانده. زمان خمیر سازی بستگی به ماهیت رنگ خود دارد و هیچ ارتباطی با ماهیت گسترش گرافیت خود ندارد، استفاده واقعی از استفاده از پوشش عقب انداز آتش زمانی که زمان تعمیر و نگهداری ضروری است، اگر فولاد ضد زنگ ضد اشعه ماوراء بنفش پس از عدم وجود زمان کافی، عملکرد ذاتی آن را تضعیف می کند، به طوری که عملکرد آتش، منجر به عواقب جدی می شود.
در بالا، گسترش اثر گرافیت از عوامل بازدارنده شعله، گرافیت گسترش یافته به عنوان گسترش فیزیکی پرکننده، حرارت را به دمای اولیه گسترش آن پس از گسترش گسترش و جذب زیادی از حرارت، می تواند به طور قابل توجهی کاهش دمای سیستم ، به طور قابل توجهی بهبود عملکرد پوشش مقاوم در برابر آتش را افزایش می دهد. گرافیت تیان شنگا به شما یادآوری می کند که مناسب ترین میزان گسترش گرافیت 6٪ است؛ اضافه کردن یک ذره کوچک از گسترش گرافیت می تواند موثر تر برای بهبود عملکرد آتش رنگ، دیگر باید پس از مسواک زدن زمان لازم برای رنگ پس زمینه را توجه داشته باشید.
در صنعت صنعتی، گرافیت گسترده می تواند به عنوان یک بازدارنده شعله ای استفاده شود، در عایق حرارتی نقش مهمی ایفا می کند، اما علاوه بر گرافیت، برای افزودن گرافیت گسترده، به منظور دستیابی به بهترین اثر بازدارنده شعله. دلیل اصلی گسترش گرافیت و فرایند تبدیل گرافیت گسترده، امروزه، مجموعه کوچک گرافیتی Shengda برای همه در مورد گسترش گرافیت و بازدارنده شعله ور شدن فرآیند بحث:
برای درک فرآیند بازدارنده شعله گرافیت و Graphite گسترش یافته، ابتدا باید تفاوت بین گرافیت گسترش یافته و گرافیت گسترده را درک کنیم.
1، گسترش گرافیت در حال حاضر فرایند گسترش، بزرگ.
گرافیت گسترش یافته و گرافیت گسترده دو محصول متفاوت هستند. گرافیت گسترش یافته محصول محصول گرافیت اتوماتیک پس از حرارت دادن در دمای بالا است. گرافیت گسترش یافته را می توان به عنوان یک محصول برای تمیز کردن آلاینده ها در آب به علت شکافت پس از انبساط بزرگ و عملکرد جذب خوب استفاده کرد. این
2 گسترش گرافیت متورم نشده است، با ویژگی های گسترش سریع دمای بالا.
گرافیت گسترش یافته پس از گسترش درجه حرارت بالا می تواند از گرافیت گسترش یافته، گرافیت گسترش یافته توسط گسترش درجه حرارت بالا، حجم به سرعت در حال افزایش است، بنابراین چگالی گسترش گسترش گرافیت به طور کلی چند صد برابر گرافیت طبیعی گرافیت طبیعی، سطح خاص سطح به شدت افزایش یافته است با افزایش سطح خاصی از مواد، انرژی آزاد سطح به سرعت در حال افزایش است، به طوری که فعالیت سطح آن افزایش می یابد، جذب سطح افزایش می یابد، بنابراین روانکاری گرافیت گسترش یافته، نفوذ پذیری گاز و مایع کاهش می یابد، اما خواص شیمیایی آن یا به عنوان گرافیت طبیعی، تقریبا هیچ خوردگی از مواد شیمیایی، به طوری که پردازش مهر و موم گرافیت ساخته شده از مهر و موم خوب، درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر سایش، مهر و موم مکانیکی تولید ضروری از مواد خام است.
گسترش گرافیت می تواند هدایت حرارتی مواد را برای رسیدن به اثر بازدارنده شعله را کاهش دهد، اگر به طور مستقیم به گسترش گرافیت اضافه شود، تشکیل ساختار ذغال چوب پس از احتراق قطعا متراکم نیست. بنابراین، در تولید صنعتی، برای پیوستن به گسترش گرافیت، در مورد حرارت به گسترش گرافیت، می تواند یک اثر مهاری شعله را داشته باشد.