چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت گسترش یافته یکی از مهمترین مواد معدنی صنعتی در چین است
- Sep 29, 2017 -


همان طور که صنعت جهاني به واسطه جهش در حال توسعه است، گرافيت انبوه، به ويژه در سالهاي اخير به عنوان يکي از مهمترين مواد خام مواد معدني صنعتي در کشور و به ويژه در سال هاي اخير، با توسعه علم و فن آوري، گسترش گرافيت در تمام حوزه هاي زندگي نقش مهمی ایفا می کند.
گرافیت گسترش یافته برای حفظ خواص اصلی شیمیایی مقیاس پذیر گرافیت مقاومت اسیدی، مقاومت در برابر خوردگی و خواص فیزیکی است، یعنی دمای بالا 3000 ℃ دمای پایین -204 ℃، مقاومت فشاری آن بیش از 800kg / cm2 و آنتی اکسیدان، در 450 ℃ از دست دادن وزن 1٪، میزان بازدهی 15-50٪ (تراکم 1.1-1.5). همچنین خواص قوی خود روانکاری دارد. بنابراین، گرافیت گسترده شده به طور گسترده ای در متالورژی، شیمیایی، پتروشیمی، فیزیک انرژی بالا، هوافضا، الکترونیک و غیره مورد استفاده قرار گرفته است.
از طریق توسعه سریع Graphite Expanded چین، ما با توجه به نیازهای پروژه از ویژگی های گرافیتی گسترده استفاده می کنیم و انواع مختلفی از گرافیت Expanded را به صورت مرتب ساخته ایم. از جمله گرافیت Expanded Graphite، انعطاف پذیر گرافیت، گرافیت کامپوزیت و غیره. به منظور بهبود گسترش گرافیت استفاده از عملکرد، بلکه گسترش گرافیت و فیبر (از جمله الیاف مصنوعی)، سیم، مش فلزی، تخته پردازش فلز با هم از گرافیت کامپوزیت، و به شدت افزایش قدرت و کشش گسترش گرافیت در مقایسه با گسترش گرافیت (از قبیل گرافیت گسترده و غیره) و گرافیت نیمه مایع افزایش یافته (به عنوان مثال، گریس گرافیت گسترده، و غیره)، و همچنین مایع. گرافیت گسترش یافته در تمام نقاط، مهر و موم، درجه حرارت، مقاومت در برابر خوردگی، رسانایی، عایق بندی، فشرده سازی، مقاومت در برابر سایش، آنتی اکسیدان و دیگر نقش حیاتی است، توجه متخصصان داخلی و خارجی را جلب کرده است. البته، گسترش گرافیت نیز به آرامی به لوازم اداری مدرن، در کوتاه مدت گسترش گرافیت به طور فزاینده ای توسط بخش های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است، گسترش بازار گرافیت بلندپروازانه و گسترده است.
گرافیت گسترش یافته یک ماده کربن ارگانیک است که شایع ترین آن در سنگ مرمر، شیست و گنیوس است. جوش زغال سنگ می تواند گرافیت گسترده ای را با دگرگوني گرمايی شکل دهد و مقدار کمی از گرافیت گسترش یافته، ماده معدنی سنگ های آذرین است. با توجه به ساختار خاص خود، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت شوک حرارتی، هدایت، روانکاری، پایداری شیمیایی و پلاستیک و بسیاری از ویژگی های دیگر، صنعت نظامی و مدرن و پیشرفت های جدید، پیشرفته تکنولوژی ضروری منابع مهم استراتژیک، مانند حلقه گرافیت گسترش یافته، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی گرافیتی، کارشناسان بین المللی پیش بینی کرده اند که "قرن 20 قرن سیلیکون است، قرن 21st قرن کربن خواهد بود." به عنوان یک محصول مهم معدنی غیر استاتیک استراتژیک، گسترش صنعت گرافیت به مدیریت دسترسی خواهد بود. با پیاده سازی سیستم دسترسی، گسترش گرافیت، گرافیت گسترش یافته به زمین خاکی، فلوئور، مواد شیمیایی فسفر تبدیل خواهد شد. شرکت های پیشرو در این زمینه مرحله جدیدی از توسعه را وارد خواهند کرد
در الکترولیز بین دو الکترود پر از گرافیت گسترده و تعلیق اسید هیدروفلوئوریک اسید در نقش پمپ گردش در یک جریان حلقه بسته است. استفاده واقعی از تعلیق در گسترش مواد جامد گرافیت 10٪، آب اسید hydrofluoric 1٪، در دمای مخزن الکترولیز جو آرگون -20 $، ولتاژ اعمال ولتاژ 8V، تراکم جریان متوسط ​​5X104A / m2، lg گرافیت گسترده یا مواد کربن، قدرت 2x 2x 103 ~ 2x 106C، این بار می تواند 100٪ فلوراید گرافیت گسترده است. هنگامی که قدرت به 7.0 x 104C رسید، واکنش کامل می شود.
الزامات نصب دو قطبی یین و یانگ: بهترین فاصله بین دو صفحه، به طور کلی 1 ~ 5mm. فاصله بین دو الکترود، فاصله بین آند و جداساز 2 میلیمتر، فاصله بین کاتد و جداساز 3 میلیمتر است و مدار بسته بین جداساز و بشقاب تشکیل شده است.
هنگامی که تعلیق سوسپانسیون هیدروفلوئوریک اسید حاوی گرافیت به پایان رسیده به پایان رسید، می توان از ردیف آزاد شد و گرافیت فلوئورسانس گسترش یافته با فیلتراسیون جدا شده است. اسید مایع به استفاده مجدد در حالی که تعلیق واکنش الکترولیز تخلیه شد، تعلیق جدید به واکنش اضافه شد و الکترولیز به طور پیوسته انجام شد.