چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت گسترده مواد زیست محیطی مهم است
- Aug 15, 2017 -

گرافیت گسترده مواد زیست محیطی مهم است
گرافیت گسترده نه تنها به طور گسترده ای در صنعت، بلکه در زمینه حفاظت از محیط زیست استفاده می شود. گسترش گرافیت را خود ویژگی های محصول و مزایای آن را به مواد مهم زیست محیطی، در حفاظت از محیط زیست نقش بزرگی. بسیاری از مردم به آن تماس بگیرید مهم مواد سبز را که امروز گرافیت مجموعه ای کوچک برای هر کس به تجزیه و تحلیل به همین دلیل گسترش گرافیت مواد مهم زیست محیطی:
گرافیت های گسترده به دلیل ظرفیت جذب خوب خود به عنوان ماده جذب استفاده می شود، گسترش ظرفیت جذب گرافیت عمدتا مورد استفاده در دو حوزه: جذب قیر و مواد دیگر را به نفت و جذب گازهای مضر.
اول، گسترش گرافیت می تواند جذب قیر و مواد نفتی دیگر.
گرافیت گسترده جاذبی عالی است، به خصوص آن ساختار سست و متخلخل است، بنابراین گسترش گرافیت به عنوان انواع روغن های صنعتی طراحی شده بود ترکیبات آلی با ظرفیت جذب قوی 1 g گرافیت گسترده می تواند گرم روغن جذب و روغن از جاذب،.
1، گرافیت گسترده به عنوان نوع جدیدی از جاذب، با توجه به مش بزرگ داخلی.
متفاوت از دیگر مواد جاذب، گسترش گرافیت مولکول های داخلی به سوراخ اصلی و بسیاری از دولت متصل شده، اتصال بین لایه شبکه بهتر است. برای جذب نفت سنگین درشت مولکول آلی این اثر بسیار خوب است. مولکول های سنگین نفت آسان و به سرعت گسترش در سیستم های شبکه خود را تا زمانی که آنها پر از چاله های داخلی متصل هستند. بنابراین، گسترش گرافیت اثر جذب بهتر است.
2، گرافیت گسترده به عنوان نوع جدیدی از جاذب، با توجه به تجزیه و تحلیل از خلل و فرج سطح بیشتر است.
گسترش گرافیت کرم و کرم بین دندان تشکیل حفره های سطحی منجر به جذب مواد ماکرومولکولی نمایش مقدار زیادی جذب سطحی می تواند حل نفت، مواد آلی غیر قطبی هستند.
دوم، گسترش گرافیت می تواند چنین است و دیگر گازهای مضر بسيار.
گرافیت گسترده نیز آشکار جذب اثر در همین گاز است. اثر جذب است که از نزدیک به دما مرتبط و اثر جذب در حالت درجه حرارت بالا بیشتر قابل توجه است. بنابراین اثر جذب حرارت بازی نیز به افزایش دمای پایین جذب غیره گسترش گرافیت به جذب فیزیکی اصلی، درجه حرارت بالا، جذب شیمیایی تا حد زیادی، افزايش يافت.
گرافیت گسترده است اغلب مورد استفاده در صنعت مواد حفاظت از آتش، گرافیت گسترش آتش اثر بسیار قابل توجهی, و مقرون به صرفه, بدون عوارض جانبی. در کاربردهای صنعتی روزانه بسیاری از مشتریان پیوست اهمیت زیادی به چگونگی گسترش گرافیت به منظور دستیابی به بهترین اثر شعله عقب انداز, امروز, Shengda گرافیت مجموعه ای کوچک برای هر کس به صحبت در مورد تاثیر گسترش مطابقت گرافیت عوامل بازدارنده:
اول، تاثیر مقدار گرافیت گسترده بر خواص شعله عقب انداز.
هنگامی که مقدار گرافیت گسترش کمتر از 6 درصد است، اثر گسترده گرافیت در اثر بازدارنده پوشش مقاوم در برابر آتش بدیهی است که افزایش می یابد. با این حال، هنگامی که مقدار گرافیت گسترش بیش از 6 درصد است، retardancy شعله به آرامی افزایش می یابد و یا حتی بدون افزایش، تا مقدار مناسب گسترش گرافیت در پوشش نسوز 6% است.
دوم تاثیر گسترده گرافیت اندازه ذرات بر خواص شعله عقب انداز.
دانه دانه بودن گرافیت گسترش شاخص مهم عملکرد اساسی آن و اندازه ذرات آن از نزدیک به retardancy مربوط به همکاری شعله آن مربوط است. کوچکتر اندازه ذرات از گرافیت گسترده دیگر پوشش های مقاوم در برابر آتش مقاومت، بهتر عملکرد بازدارنده. این ممکن است با توجه به این واقعیت است که گرافیت گسترده است که در اندازه ذرات کوچکتر مساوی پراکنده در سیستم پوشش و گسترش بیشتر موثر در مورد همان مقدار علاوه بر است;  و چون اندازه گرافیت گسترش کاهش می یابد، اکسیدان محصور بین لایه های گرافیت به شوک حرارتی به آسانی جدا از ورق افزايش ميزان گسترش. بنابراین، قطر کوچک گرافیت گسترش آتش عملکرد بهتر.