چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت گسترده مواد حفاظت از محیط زیست مهم است
- Jul 25, 2017 -گرافیت گسترده مواد حفاظت از محیط زیست مهم است

گسترش گرافیت است نه تنها به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت، اما همچنین مورد استفاده در حفاظت از محیط زیست. ویژگی های محصول و مزایای استفاده از گرافیت گسترش آن را مواد مهم حفاظت از محیط زیست و نقش بسیار بزرگ در حفاظت از محیط زیست. بسیاری از مردم که اسمش مهم مواد زیست محیطی سبز. امروز، گرافیت در آسمان داریم و به همین دلیل گرافیت گسترش مواد مهم حفاظت از محیط زیست ما را تجزیه و تحلیل:

گسترش گرافیت به دلیل ظرفیت جذب خوب آن استفاده می شود به عنوان جذب مواد، جذب ظرفیت پر گرافیت عمدتا در دو جنبه: جذب نفت سنگین و دیگر نفت چیزهای مادی و جذب گاز مضر.

1. گسترش گرافیت می تواند نفت سنگین و دیگر مواد روغن بسيار.

گسترش گرافیت نوع عملکرد خوب جاذب، است، به خصوص آن ساختار متخلخل از ترکیبات آلی با توانایی جذب قوی است، گسترش گرافیت می تواند جذب گرم روغن 1 g، بنابراین گسترش گرافیت به انواع صنعتی طراحی شده بود روغن و روغن جاذب.

1. گسترش گرافیت به عنوان نوع جدیدی از جاذب، با توجه به سوراخ بزرگ در اینترانت.

بر خلاف جاذب، مواد دیگر مولکول های داخلی گسترش گرافیت عمدتا در حفره متوسط و بزرگ هستند و بسیاری از آنها متصل می شوند و اتصال شبکه بین لایه های بهتر است. درشت مولکول آلی که نفت سنگین این adsorbs اثر خوبی است. تا زمانی که آنها با هم پیوسته حفره های داخلی پر مولکول های نفت سنگین به راحتی قابل دسترس و به سرعت گسترش از طریق شبکه های خود هستند. بنابراین، اثر جذب گرافیت گسترش بهتر است.

2 گرافیت گسترش-که جاذب، جدید این است که با توجه به چهره های جدول تجزیه و تحلیل بیشتر است.

گرافیت گسترش کرم و دنده تشکیل جدول صورت بیشتر، نیز سودمند به جذب مواد ماکرومولکولی نشان داد بزرگتر ظرفیت جذب، که می تواند حل نفت، مواد آلی nonpolar است.

2-گرافیت گسترش گازهای مضر پس و غيره بسيار می تواند.

گرافیت گسترش اثر آشکار جذب گاز و اثر جذب نزدیک است به دمای موجود و اثر جذب حالت درجه حرارت بالا مهم تر است تا. در دمای پایین جذب گسترش گرافیت به پس جذب عمدتا فیزیکی است. بنابراین اثر جذب حرارت نیز افزایش یافته است در درجه حرارت بالا اثر جذب شیمیایی جذب تا حد زیادی، افزایش می یابد.

می توان از گسترش گرافیت پس از درجه حرارت بالا توسعه گسترش گرافیت گرافیت گسترش توسعه تحت درجه حرارت بالا، حجم به سرعت افزایش تراکم گرافیت گسترش توسعه پس از به طور کلی کوچکتر از گرافیت صدها سطح ویژه افزایش یافته است تا حد زیادی با افزایش مواد از سطح ویژه انرژی آزاد سطحی افزایش سرعت, افزایش سطح فعالیت خود را، جذب سطحی نیروی افزایش، بنابراین گسترش گرافیت روغن کاری و بهبود نفوذپذیری گاز و مایع کاهش می یابد، اما خواص شیمیایی و همچنین گرافیت طبیعی تقریبا بدون هیچ خوردگی شیمیایی به این ترتیب پس از پردازش در ساخته شده از گرافیت مهر و موم، بالا دما مقاوم در برابر، بسته بندی مقاوم در برابر ساییدگی و پارگی ضروری مواد اولیه آببند مکانیکی است.

گرافیت گسترش می تواند کاهش انتقال حرارت از مواد و رسیدن به اثر بازدارنده. اگر گرافیت گسترش در ارسال به طور مستقیم به پس از احتراق متراکم خواهد ساختار لایه کربن تشکیل شده. بنابراین، در تولید صنعتی برای اضافه کردن گرافیت گسترش آن اثر بازدارنده بسیار خوب در حال انبساط حرارتی و گرافیت گسترش داشته باشند.