چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت قابل انعطاف ویژگی های برتر محصولات گرافیت قابل ارتقا است
- May 24, 2017 -

گرافیت قابل انعطاف خواص برتر محصولات گرافیت قابل ارتقا چیست؟ در سال های اخیر، به لطف عملکرد برتر گرافیت قابل افزایش، میله های گرافیت قابل ارتقا، الکترودهای گرافیت قابل ارتقا، قالب های گرافیت قابل ارتقا و دیگر محصولات گرافیت قابل ارتقا استفاده می شود. در اینجا، اجازه دهید نگاهی به عملکرد برتر محصولات گرافیت قابل ارتقا بدهیم.

1، محصولات گرافیت قابل ارتقا جذب خوبی می شود.

ساختار خالص کربن جذب بسیار خوبی از کربن است، که اغلب به عنوان مواد جاذب مورد استفاده برای جذب آب، بو، مواد سمی است. ما انجام آزمایش ها، کباب کردن استفاده از پخت پخت گرافیت extensible به نظر بسیار تمیز است، اما قرار دادن بر روی گرمایش القایی اجاق گاز، آخرین باربیکی را ببینید هنگامی که جذب مواد چربی و مضر به آرامی exudate، اما نگران نباشید، پاک کاغذ را می توان پاک پاک کن

2، محصولات گرافیت قابل ارتقا با هدایت گرما خوب، انتقال حرارت سریع، گرما به طور مساوی، صرفه جویی در سوخت.

گرافیت قابل انعطاف با گسترش گرافیت ساخته شده از پخت پخت، گلدان و دیگر گرمایش سریع و سوزاندن حرارت غذا به طور مساوی از داخل پخته، زمان گرمایش کوتاه است، نه تنها طعم خالص، بلکه همچنین قفل کردن غذا از اصل مواد مغذی ما آزمایشهای انجام شده با کباب پزی گرافیت گسترده انجام دادیم، شروع اجاق گاز القایی به آتش، تنها 20-30 ثانیه قادر به پیش گرم شدن است، شروع به پخت غذا تا زمانی که بازی در یک آتش سوزی کوچک باشد، استفاده از حفاظت انرژی.

3، محصولات گرافیت قابل ارتقا با پایداری شیمیایی و مقاومت در برابر فرسایش.

گرافیت قابل ارتقا در دمای اتاق دارای پایداری شیمیایی خوبی است بدون هیچ گونه اسید قوی، قلیایی و فرسایش حلال های آلی. بنابراین، گسترش محصولات گرافیت حتی اگر استفاده طولانی مدت از سایش و پاره شدن بسیار کوچک باشد، تا زمانی که تمیز به عنوان جدید پاک شود.

4، محصولات گرافیت قابل ارتقا با اثر ضد اکسیداسیون قوی و کاهش اثر.

محصولات، به ویژه ماتریس های گرافیتی گسترده، می توانند منجر به تولید یون های اکسیژن منفی شوند، به طوری که فعالیت های اطراف آن، حفظ سلامت انسان، جلوگیری از موثر بودن پیری، پوست پر از درخشندگی و کشش است.

5، محصولات گرافیت قابل ارتقاء بهداشت محیط، بدون آلودگی رادیواکتیو، درجه حرارت بالا.

گرافیت کربن قابل انعطاف در دمای محیط 2000 تا 3300 درجه پس از حداقل ده روز و شب از فرایند گرافیت سازی مجذور، می تواند گرافیت قابل ارتقا باشد، بنابراین مواد سمی و خطرناک قابل گسترش گرافیت به مدت طولانی خسته شده اند، حداقل 2000 درجه پایدار است.