چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت قابل انعطاف به عنوان مواد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود
- Aug 25, 2017 -

گرافیت قابل انعطاف به عنوان یک ماده مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود
گرافیت قابل انعطاف با مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، رطوبت، هدایت و خواص دیگر، بنابراین در صنعت تعداد زیادی از برنامه های کاربردی، اساس مواد اولیه صنعتی است. با توجه به ویژگی های گرافیت قابل انعطاف، می توان از مواد درجه حرارت بالا، مواد ضد خوردگی، مواد ضد استاتیک و غیره ساخته شده است. امروزه سری های کوچک گرافیتی Shengda برای همه در مورد گسترش گرافیت در استفاده از خوردگی، مواد مقاوم:
گرافیت قابل انعطاف دارای پایداری شیمیایی خوبی است. پس از پردازش ویژه گرافیت قابل انعطاف، با هدایت حرارتی خوب، مقاومت در برابر خوردگی، ویژگی های نفوذ پذیری پایین، ساخته شده در مواد مقاوم در برابر خوردگی، گرافیت قابل انعطاف و رزین اپوکسی، رنگدانه ها، مواد خیس، مواد افزودنی و حلال های ساخته شده از مواد مقاوم در برابر خوردگی، با چسبندگی و دوام عالی، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر آب شور، مقاومت در برابر روغن و مقاومت در برابر خوردگی اسید، پوشش ضد خوردگی، محتوای گرافیت جامد قابل ارتقا است. به عنوان پوشش یک پوشش ضخیم، مقاومت در برابر حلال، ضد خوردگی پوشش در تعداد زیادی از گرافیت قابل انعطاف، فیلم پس از محافظ قوی، می تواند به طور موثر جلوگیری از نفوذ رسانه های خورنده، برای رسیدن به هدف از زنگ زدگی.
گرافیت قابل انعطاف می تواند به طور گسترده ای در تولید مبدل های حرارتی، خازن، برج های احتراق، مخازن واکنش، برج های جذب، بخاری، کولر، فیلتر، پمپ و غیره، بسته به عملکرد فوق العاده آن استفاده شود. این تجهیزات برای تولید پتروشیمی، هیدرومغناطیسی، اسید و قلیایی، فیبر مصنوعی، کاغذ و دیگر بخش های صنعتی می تواند بسیاری از مواد فلزی را ذخیره کند.
چین یک صادر کننده بزرگ از منابع گرافیت قابل ارتقا است، ارتقاء محصولات گرافیت قابل ارتقا و برنامه های کاربردی جدید نیز در سال های اخیر تحقیقات بیشتری انجام شده است دولت برای زمینه انرژی جدید بسیار مهم است، به طوری که روند بسیاری از دانشمندان گسترش گرافیت شروع به مطالعه گسترش استفاده جدید از گرافیت. امروز، امروز، سری زمانی کوچک گرافیتی Shengda برای همه در مورد برنامه های جدید گرافیت قابل انعطاف بحث می کند:
اول، گسترش عملکرد گرافیت قابل انعطاف در صنعت باتری.
توسعه و استفاده از انرژی جدید در حال حاضر یک روند توسعه اقتصادی و اجتماعی است که باعث فشار بر صنعت باتری سنتی شد و همچنین فرصت های کسب و کار زیادی را به وجود آورد، چگونگی ارتقا استفاده از گرافیت قابل اعتماد برای ارتقای عملکرد باتری، به طوری که باتری دارای اثر بهتر است، برای بسیاری از توسعه دهندگان فن آوری گسترش گرافیت نیاز به حل مشکل است.
دوم، کاربرد جدید گرافیت قابل انعطاف در زمینه هوا فضا.
گرافیت قابل انعطاف دارای ویژگی های پایدار بسیاری است، پس از توسعه، در هوا و فضا و دیگر علوم دفاعی ملی و نقش فناوری نیز بسیار واضح است، گسترش گرافیت از طریق تحول تکنولوژی جدید و توسعه، اعمال شده در زمینه های علمی و فنی بیشتر، توسعه آینده یک روند بزرگ
سوم، گرافیت قابل انعطاف در زمینه توسعه و کاربرد انرژی جدید.
در حال حاضر، تولید کنندگان گرافیت قابل گسترش در توسعه گرافیت تحقیقات بیشتری انجام دادند، با توجه به بازار در اسرع وقت برای اشغال مکان جدید انرژی. در آینده جهت توسعه آینده گرافیت باید جهت توسعه تحقیق و توسعه و کاربرد جدید انرژی، در روند کنونی توسعه علمی و زیست محیطی محیط زیست، انرژی جدید بدون آلودگی بدون شک بیشتر مردم در هر سنی است که برای بسیاری از تولید کنندگان گرافیت، چگونه برای توسعه یک نوع جدید انرژی و استفاده از انرژی گرافیت جدید، تبدیل به یک پروژه تحقیقاتی مهم برای مطالعه استفاده از گرافیت قابل انعطاف است بهینه سازی استفاده از بسیاری از تولید کنندگان جهت.
به طور خلاصه، گرافیت قابل انعطاف به عنوان یک منبع محدود، در زمینه های جدید همچنان به توسعه ارزش افزوده جدید، به منظور افزایش ارزش صنعتی، مسیر بعدی توسعه مهم است. اضافه کردن کاربردهای جدید گرافیت قابل انعطاف نه تنها به مردم کمک می کند تا مشکلات را در بسیاری از نقاط حل کنند، بلکه به پتانسیل گرافیت قابل انعطاف نیز افزوده می شود، به طوری که منابع گرافیت قابل انعطاف را در تولید صنعتی نقش بیشتری ایفا می کنند.