چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
قابل ارتقا گرافیت برق صنعت توسعه تنگنا، برای از بین بردن مشکلات و بالا جدید
- Sep 29, 2017 -


در حال حاضر توسعه صنعت الکترود گرافیت ساخت چین bottleneck، نحوه رد کردن حذف همه مشقات و بالای جدید اولویت شده است، و خلاصه در حال حاضر تا امید چند که همه ما احساس همان است.
1 برای بهینه سازی ساختار صنعتی الکترود گرافیت قابل ارتقا به بهبود محتوای فنی قابل ارتقا گرافیت برق و در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان تنها وزن سنگین با کیفیت، ارزان اشغال بازار، به جای فن آوری نمی باشد تصرف بازار منجر به چین الکترود گرافیت قابل ارتقا صنعت بازار کم پایان, رقابت در بازار قوی است.
2 تقویت مدیریت سازمانی معرفی پرسنل فنی الکترود گرافیت قابل افزایش است. به بالا پایان تحقیق و توسعه، بهبود کیفیت محصول، بهبود قبلی پدیده کثیف هرج و مرج فقیر امن و مطمئن.
3 به بهبود بازار دید. سازنده بدون نام تجاری بدون دید بسیاری از فرصت های فروش را از دست خواهد داد.
قابل ارتقا صفحه گرافیت همه ما می دانیم که آن مواد نسوز، آن به طور گسترده ای استفاده می شود نه تنها می تواند به عنوان مواد نسوز استفاده می شود اما همچنین پوشیدن مواد، روغن، آب بندی مواد مقاومت به خوردگی دما بالا، و غیره، در کوتاه مدت، گسترده، اما آن زندگی شده است مشکل مشکل برای کاربران، امروز Xiaobian چگونه به بهبود زندگی صفحه گرافیت گسترده را به شما بگویم. قابل ارتقا گرافیت ورقه
اول از همه، کیفیت صفحه گرافیت در فرایند تولید کیفیت تاثیر زندگی عوامل مستقیم است بنابراین فرآیند تولید نیاز به کنترل کیفیت دقیق, به طوری که محصولات استاندارد را منتقل می کند و در مرحله دوم، توجه است به آند قابل ارتقا گرافیت که آیا هیئت مدیره محل کار خوب و استفاده مناسب از محیط زیست کلید زندگی است. در فرایند تولید باید برای جلوگیری از تاثیر اکستروژن، نگه داشتن محیط کار تمیز، شما به طور منظم می تواند تشخیص مدار، بهترین دما در سازمان تولید، کاهش میزان اکسیداسیون خود هوا و در نهایت، استفاده از با کیفیت بالا صفحه گرافیت قابل ارتقا به زندگی خود به گسترش هدایت، چگالی و استحکام فشاری و مقاومت و دیگر خواص فیزیکی و شیمیایی به منظور بهبود بهبود. شما برخی از دانش جدید بهبود زندگی ورقه گسترده گرافیت را فرا می گیرند؟ تسلط بر این دانش می تواند به جلوگیری از استفاده های نادرست برخی از استفاده، برای گسترش گرافیت بشقاب می تواند بسیار مفید است.
قابل ارتقا گرافیت مواد عمدتا از چندبلوری گرافیت قابل ارتقا متعلق به مواد معدنی غیر فلزی تشکیل شده است اما این خوب هدایت حرارتی و الکتریکی و نیمه فلزی نامیده می شود. گرافیت قابل ارتقا است حرارت بالاتر از برخی از فلزات رسانایی الکتریکی و بسیار پایین تر است از ضريب انبساط حرارتی فلز نقطه ذوب بالا و پایداری شیمیایی است که باعث می شود آن را در نرم افزار مهندسی است ارزشی. گرافیت قابل افزایش مقاومت به خوردگی خوب، با هر ترکیبات آلی در واکنش نشان دهند.
گرافیت قابل ارتقا مواد مقاوم در برابر دمای بالا، که در دمای بالا ذوب می شود. گرافیت قابل افزایش نیز مقاومت در برابر شوک حرارتی خوبی است.
گرافیت قابل افزایش خواص خود شونده خوب است.
نقطه ضعف گرافیت گسترده که مقاومت ضعیف است و به عنوان درجه حرارت را افزایش می دهد میزان اکسیداسیون بدتر است.
از نظر منافع دراز مدت شرکت گسترده گرافیت برای رسیدن به سطوح بالای فن آوری و تجهیزات بالا امنیتی و ابزار تولید بالا استانداردهای زیست محیطی شرکت زنجیره ای و دیگر اهداف بلند مدت ما باید بالا بردن آستانه دسترسی به توسعه استانداردهای صنعت و دسترسی به شرایط.
در حال حاضر پروژه پردازش عمیق به کار دشوار است اما نیز با تاثیر قیمت محصول اطمینان حاصل شود که سود و مزایای دشوار است. اگر استانداردهای صنعت دسترسی به پردازش عمیق از تخصیص منطقی منابع راه اندازی شد، قادر به حصول اطمینان از تولید طبیعی و توسعه سریع کمک به میزان گسترش زنجیره صنعت گرافیت. سر تولید کننده گرافیت swellable بزرگ ابراز پشتیبانی از "شرایط دسترسی".
محصولات هنر آهنگر نیز نیاز خود را سخت. در حال حاضر, گسترش صنعت گرافیت پتانسیل بسیار زیادی دارد نه هنوز به طور کامل توسعه داده شده است. به عنوان مثال، مقدار پردازش عمیق گرافیت قابل ارتقا نیست هنوز کاوش های باستان شناسی شده است. اگر چه بسیاری از شرکت ها طرح تعداد محصولات پردازش عمیق مانند گرافیت با درجه خلوص بالا قابل ارتقا بالا هدایت حرارتی گرافیت قابل انبساط مواد آند باتری لیتیوم اما واقعی سرمایه گذاری در تولید شرکت های کوچک. برای گسترش شرکت های گرافیت آن در حال حاضر با "شرایط دسترسی" معرفی دستگاه است و قدرت داخلی هم به طور فعال تمرین، این است یکی برای تنظیم ساختار محصول بهینه سازی، گسترش زنجیره صنعتی از خشن در پردازش پردازش فشرده; نوآوری و تحول فن آوری و افزایش رقابت هسته.