چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرق بی شکل گرافیت گرافیت پوسته پوسته
- Jul 30, 2016 -

گرافیت پوسته پوسته (کریستالی گرافیت)

خواص: مقیاس مانند، نازک برگ مانند کریستالی گرافیت، اندازه است (1.0 ~ 2.0) x (0.5 ~ 1.0) میلی متر، حداکثر 4 ~ 5 میلی متر، ضخامت 0.02 ~ 0.05 mm. مقیاس بزرگتر، بالاتر از ارزش اقتصادی. منتشر شده توزیع بيگانه سنگ.

جهت گیری روشن است. با سطح در همان جهت است. گرافیت است به طور کلی 3% ~ 10%، بالا 20%، اغلب همراه با باستان سنگ دگرگوني (شيست و گنیس)، کوارتز، فلدسپار، پيروکسن پاراژنز نیز دیده می شود در سنگ های آذرین و سنگ آهک منطقه تماس با ما. ساختار لایه گرافیت پوسته پوسته شدن، نرمی، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر حرارت و رسانایی الکتریکی بهتر از گرافیت هستند. عمدتا به عنوان ماده اولیه برای تولید گرافیت خالص استفاده می شود.

گرافیتی آمورف (aphanitic گرافیت)

گرافیت بی شکل و بی شکل و یا cryptocrystalline گرافیت گرافیت قطر کریستال معمولا کمتر از 1 میکرون، گرافیت microcrystalline مجموعه تنها زمانی که زیر میکروسکوپ الکترونی، کریستال دیده می شود. این گرافیت سطح خاک درخشش فقدان، روغن کاری ضعیف است. درجه بالا. از ضد اسپرم. چند به عنوان بالا به عنوان 90 درصد. سنگ کمتر اختیاری. Microcrystalline گرافیت به آهن نیاز بدون نیاز به آهن و 2 موضوع با توجه به محتوای کربن محصول اندازه حداکثر به 60 مارک تقسیم نمرات مختلف گرافیت محصول لوازم آرایشی و بهداشتی مورد نیاز ممکن است قابل رویت با چشم غیرمسلح در چوب و آهن و سنگ قرص و دیگر باقی مانده، محصولات آلوده شده توسط ناخالصی است. گرافیت microcrystalline محتوای اسید محلول آهن کمتر از 1%، عمدتا مورد استفاده برای مداد باتری الکترود مواد امولسیون گرافیت گرافیت بلبرینگ و میله کربن مواد اولیه باتری است. بدون آهن مورد نیاز از گرافیت microcrystalline عمدتا استفاده می شود برای بازیگران مواد نسوز، مواد خام از قبیل رنگ و الکترود خمیر.