چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعریف و عملکرد گرافیت پیشرفته
- Jun 20, 2017 -

تعریف و عملکرد گرافیت گسترده

در سال های اخیر، توسعه سریع صنعت قالب، گسترش مواد گرافیتی، تکنولوژی جدید و افزایش تولید قالب، همچنان به بازار قالب تاثیر می گذارد، گرافیت گسترش یافته با خواص فیزیکی و شیمیایی خوب آن به تدریج تبدیل به مواد مورد نظر برای ساخت قالب می شود.

تعریف گرافیت گسترش یافته:

قالب به طور گسترده ای در تولید صنعتی تکنولوژی و تجهیزات اولیه مورد استفاده قرار می گیرد، صنعت قالب صنعت اساسی اقتصاد ملی است. در تولید صنعتی مدرن، قطعات محصول به طور گسترده ای از ماشین پرس، قالب گیری قالب، قالب ریخته گری، اکستروژن، تزریق پلاستیک یا سایر روش های پردازش شکل گیری استفاده می شود و قالب بندی قالب، به طوری که فرمول خالی در محصولات مطابق با الزامات قطعات است. تولید روزانه ما، زندگی مورد استفاده در انواع ابزار و محصولات، بزرگ به پایه دستگاه، پوسته بدن، کوچک به عنوان پیچ پیچ، دکمه ها و انواع لوازم خانگی لوازم خانگی، همه با قالب بستگی دارد. شکل قالب، شکل این محصولات را تعیین می کند، کیفیت پردازش قالب و دقت کیفیت این محصولات را تعیین می کند. در سال های اخیر، توسعه سریع صنعت قالب، گسترش مواد گرافیتی، تکنولوژی جدید و افزایش تولید قالب، همچنان به بازار قالب تاثیر می گذارد، گرافیت گسترش یافته با خواص فیزیکی و شیمیایی خوب آن به تدریج تبدیل به مواد مورد نظر برای ساخت قالب می شود.

گرافیت عالی عملکرد عالی:

1، هدایت گرما و هدایت گرما عالی

2، ضریب انبساط خطی پایین و دیگر پایداری حرارتی خوب و مقاومت در برابر شوک حرارتی

3، مقاومت شیمیایی و بسیاری از فلز آسان نیست واکنش نشان می دهد

4، در درجه حرارت بالا (در اغلب مس ذرات لاغر درجه حرارت ذوب بالاتر از 800 ℃) قدرت با افزایش دمای افزایش می یابد

5، با روانکاری خوب و مقاومت در برابر سایش

6، پردازش آسان، عملکرد پردازش مکانیکی، می تواند به یک شکل پیچیده، قالب دقت بالا ساخته شده است.
به تازگی، نوع جدیدی از تکنولوژی ساخت شیشه ای که در صنعت صفحه نمایش الکترونیکی استفاده شده است، مانند: صفحه نمایش تلویزیون، صفحه نمایش تلفن همراه، صفحه نمایش قرص، صفحه نمایش مانیتور، صفحه نمایش نوت بوک و چرا استفاده از گسترش مواد گرافیت برای انجام مانند مواد تشکیل دهنده قالب، به شرح زیر می آید: اگر از فولاد برای ساخت قالب استفاده می کنیم و زمان خمش شیشه، شما باید شیشه را با دمای بالا و نقطه نرم کننده شیشه ای 600 درجه تضمین کنید. اما فقط تسریع کافی نیست، ما نیاز داریم که جریان را ذوب کنیم، به طوری که شما نیاز به دمای بالاتر، زمانی که درجه حرارت به 1500-2000 یا بیشتر می رسد، و شیشه می تواند گردش آزاد باشد. اما نقطه ذوب فولاد 1535 درجه است، به طوری که شیشه ای ذوب در همان زمان، همان ذوب فولاد ذوب، به طوری که کار نمی کند.