چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نقص و جلوگیری از گرمای درمان قالب گرافیت قابل ارتقا
- Jun 27, 2017 -

نقص و جلوگیری از عملیات حرارتی قالب گرافیت قابل ارتقا
در سال های اخیر، توسعه قالب گرافیت با ویژگی های عالی آن از تاثیر بازار قالب، تبدیل شدن به عزیزان صنعت قالب. تولیدکنندگان محصولات گرافیتی Cobo Wei زیر در مورد گسترش روش گرماسنجی گرافیتی در وجود نقص و روشهای پیشگیری صحبت می کنند.
1، سطح قالب گرافیت قابل ارتقا با نقاط نرم
گرمای پردازش قالب گرافیت قابل ارتقاء پس از سطح یک نقطه نرم، بر پوشیدگی قالب گرافیت قابل انعطاف، کاهش عمر قالب گرافیت قابل ارتقا را تحت تاثیر قرار می دهد.
(1) علت
1) قالب گرافیت قابل ارتقا در درمان گرما قبل از سطح مقیاس، زنگ زدگی و محلول زدایی محلی.
2) تمیز کردن قالب قالب گرافیت پس از حرارت دادن، خنک کردن خنک کردن انتخاب محیط مناسب، خنک کردن ناخالصی های محیطی یا بیش از حد.
(2) اقدامات احتیاطی
1) گرمای پردازش قالب گرافیت قابل ارتقا باید قبل از مقیاس، زنگ زدگی، خنک شدن و گرمایش مناسب و حفاظت مناسب از سطح گرافیت گسترده گرافیت، باید سعی کنید از کوره های خلاء، کوره حمام نمک و کوره کوره حفاظتی استفاده کنید.
2) خشک کردن قالب گرافیت قابل ارتقا پس از خنک کردن، باید محیط خنک کننده مناسب را انتخاب کنید، استفاده طولانی مدت از محیط خنک کننده به طور مرتب فیلتر شده یا به طور منظم جایگزین شود.
2، پردازش گرمای قالب گرافیت قابل ارتقا قبل از سازمان ضعیف
قالب گرافیت قابل انعطاف بافت نهایی که به صورت ناقص پوشیده شده است، تقریبا ناهموار است، توپ کامل نیست، سازه دارای مش، روبان و کاربید زنجیره ای است که پس از رقیق شدن قالب های گرافیت را گسترش می دهد و باعث می شود که قالب های گرافیتی گسترده گسترش یابد.
(1) علت
1) Graphite Die Material Steel: سازنده اصلی با جداسازی کاربید شدید.
2) فرآیند فورج ضعیف است، از جمله درجه حرارت حرارت جعل بسیار بالا است، تغییر شکل کوچک است، درجه حرارت جعل بالا است، جعل سرعت خنک کند، به طوری که جعل بافت ضخامت و reticulate، نوار و کاربید زنجیره وجود دارد، توپ وقتی انجنیر را از بین ببرید سخت است.
3) فرایند انحلال توپ ضعیف است، از قبیل درجه حرارت انجماد بیش از حد بالا و یا کم است، زمان انحلال ایزوترمال کوتاه است، می تواند ناخالصی کروییدی ناهموار یا اسفروئید شده باشد.
(2) اقدامات احتیاطی
1) به طور کلی باید بر اساس شرایط کار قالب گرافیت گسترده، مجموعه تولید و مواد خود، عملکرد قدرت و چقرمگی، سعی کنید مواد فولادی قالب گرافیت گسترده با کیفیت خوب را انتخاب کنید.
2) بهبود روند فرآیند یا استفاده از نرمالیزه کردن عملیات حرارتی برای از بین بردن مواد خام در شبکه و ناهماهنگی کاربید و کاربید زنجیره ای.
3) نمی تواند جعل جدایی کاربید جدی کربن بزرگ قابل انعطاف گرافیت می تواند فولاد می تواند درمان جامد محلول گرما.
4) برای خرد کردن خالی پس از توسعه مشخصات توپولینگ مناسب توپ، می توان از حرارت حرارتی خفه شده و حرارت داده شده و یکنواخت توپ خوب یکنواخت توپ استفاده می شود.
5) کوره معقول، برای اطمینان از یکنواختی درجه حرارت کوره.
3، ترک قوطی خمیر قالب گرافیت قابل ارتقا
قالب گرافیت قابل انعطاف پس از خشك كردن، بزرگترين نقص در فرآيند حرارتی قالب قالب گرافیت قابل انكار است كه باعث می شود پردازش كاری از قالب گرافیتی قابل انعطاف پاره شود كه تولید و اقتصاد ناشی از زیان های بزرگی است.
(1) علت وقوع
1) مواد تشکیل دهنده گرافیت قابل ارتقاء، جداسازی کاربید مش جدی است.
2) استحکام تغییر شکل پلاستیک مکانیکی یا سرد در قالب گرافیت قابل انعطاف وجود دارد.
3) درمان حرارتی نامناسب از قالب های قابل انعطاف گرافیت (گرمایش یا خنک سازی نامناسب، انتخاب نادرست خنک کننده و خنک کننده، دمای خنک کننده کم، مدت زمان خنک کاری و غیره).
4) شکل پیچیده قالب گرافیت قابل انعطاف، ضخامت ناهموار، با گوشه های تیز و سوراخ رشته، به طوری که تنش گرما و استرس بافت بیش از حد بزرگ است.
5) تمیز کردن قالب گرافیت قابل ارتقاء درجه حرارت گرما برای ایجاد بیش از حد گرما یا گرمای بیش از حد زیاد است.
6) تمیز کردن قالب گرافیت پس از خنک کردن به موقع و یا خاموش کردن زمان عایق بندی کافی نیست.
7) تمیز کردن و خرد کردن قالب های گرافیت قابل ارتقاء، بدون خنک شدن متوسط و خنک کردن دوباره حرارت.