چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نقص و پیشگیری در درمان گرمای گرافیت قابل ارتقاء
- Jul 05, 2017 -

نقص و پیشگیری در درمان گرمای قالب گرافیت قابل ارتقاء

در سال های اخیر، قالب های قابل انعطاف گرافیت با ویژگی های فوق العاده آن در صنعت قالب مورد استفاده قرار گرفته است. در این مقاله می توانیم از نقص ها و روش های جلوگیری از درمان گرمای قالب گرافیت گسترش یافته بحث کنیم.

نقاط نرم در سطح گرافیت قابل ارتقا وجود دارد

یک نقطه نرم در سطح قالب گرافیت گسترش یافته، بر پوشیدگی قالب گرافیت قابل انعطاف و عمر مفید قالب قالب قابل گسترش است.

(1) علل

1) قالب گرافیت قابل ارتقاء، قبل از عملیات حرارتی پوست، زنگ زدگی و محلول زدایی محلی اکسید شده است.

2) پس از انحلال قالب خشك كردن و حرارت دادن قالب گرافيت، محيط خشك مناسب نيست و ناخالصي ها در محفظه خشك كننده بيش از حد يا در سنين است.

(2) اقدامات پیشگیرانه

1) قالب گرافیت قابل ارتقا باید قبل از مقیاس درجه حرارت، نقطه زنگ زدگی، حفاظت مناسب در هنگام خشک شدن سطح گرما از قالب گرافیت قابل انعطاف، باید کوره خلاء، کوره حمام نمکی با کوره کوره محافظ اتمی را اتخاذ کند.

محیط خنک کننده مناسب باید در محیط خنک کننده خنک کننده قالب گرافیت قابل انعطاف انتخاب شود و محیط خنک کننده باید به طور مداوم فیلتر شود یا به طور منظم جایگزین شود.

2. درمان قبل از گرما از قالب گرافیت قابل ارتقا به خوبی سازماندهی نشده است

در نهایت سازماندهی ساختارهای گرافیتی به شکل ناقصی بزرگ، ناهمواری ناقص، سازمانها مش، ​​کمربند و کاربید زنجیره ای را ایجاد می کنند، این امر باعث می شود که قالب گرافیت قابل ارتقاء به راحتی از بین برود.

(1) علل

1) جداسازی جدی کاربید در ساختار اصلی مواد فولادی قالب گرافیت گسترش یافته وجود دارد.

2) فرآیند ضایعات ضعیف، از جمله حرارت دادن درجه حرارت بیش از حد بالا است، تغییر شکل کوچک، درجه حرارت پایین آستر درجه حرارت بالا، سرعت خنک کننده پس از جعل، و غیره، سازمان جعل بزرگ و مش، کمربند و کاربید زنجیره ای وجود دارد، دشوار است از بین بردن

3) تکنولوژی انلینگ توپ خوب نیست، از جمله درجه حرارت انجماد بیش از حد بالا و یا کم است، زمان انحلال ایزوترمال کوتاه است، که می تواند سازماندهی آنیرینگ spheroidization یا spheroidization.

(2) اقدامات پیشگیرانه

1) به طور کلی کیفیت مواد فلزی قالب گرافیت قابل ارتقاء را باید با توجه به شرایط کار قالب قالب گرافیت قابل ارتقاء، حجم تولید و قدرت و چقرمگی مواد انتخاب کرد.

2) فرآیند جعل را بهبود بخشد یا از گرما مثبت برای درمان حرارتی برای از بین بردن عدم همبستگی کاربید مش و زنجیره و کاربید در مواد خام استفاده شود.

3) قالب گرافیت قابل انعطاف با کربن بالا را می توان با حلالیت جامد و درمان گرما با استفاده از کاربید که نمی توان جعل کرد.

4) مشخصات فرایند آنیلینگ توپ مناسب برای قالب جعلی است که می تواند برای درمان حرارتی و یکنواخت توپ یکنواخت توپ سریع استفاده شود.

5) کوره مناسب، اطمینان از یکنواختی درجه حرارت ذوب قالب.

قالب گرافیت قابل انعطاف

3. قالب گرافیت گسترش می تواند باعث خرد شدن خمیر شود

قالب گرافیت قابل انعطاف پس از رفع رطوبت، بزرگترین کمبود فرایند عملیات حرارتی قالب گرافیت قابل انعطاف است، تبدیل فرایند تولید ورق گرافیت گسترده را افزایش می دهد، تولید و اقتصاد موجب زیان زیادی می شود.

(1) علل

1) جداسازی کاربید جدی شبکه در مواد قالب گرافیت قابل ارتقا وجود دارد.

2) در پردازش مکانیکی یا استحکام تغییر شکل پلاستیک در قالب گرافیت گسترش یافته وجود دارد.

3) استفاده نادرست از قالب گرافیت گسترش (گرمایش یا خنک کننده بیش از حد سریع، محیط خنک کننده مناسب نیست، دمای خنک کننده بسیار پایین است، زمان خنک کننده خیلی طول می کشد، و غیره).

4) قالب گرافیت گسترش یافته دارای شکل پیچیده، ضخامت ناهموار، زاویه تیز و سوراخ رشته و غیره است که باعث ایجاد تنش گرمایی و استرس بافتی می شود.

5) می تواند درجه حرارت گرمایش خنک کننده گرافیت را بیش از حد بالا برای ایجاد بیش از حد گرم و یا بیش از حد گرم گسترش دهد.

6) گسترش قالب های گرافیت کمتر از زمان رطوبت و خستگی زمان کمتر است.

7) هنگامی که گرافیت قابل انعطاف، گرما را خنک می کند، گرم شدن را خنک می کند، خنک شدن بدون خنک شدن میانی گرم می شود.

8) قالب گرافیت گسترش با درمان حرارتی درمان می شود، و روند سنگ زنی مناسب نیست.

9) استرس های کششی بالا و میکروکراک در لایه های سخت وجود دارد زمانی که قالب گرافیت گسترش توسط جرقه الکتریکی پردازش می شود.