چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش های آنتی اکسیدان از مواد گرافیت کروی
- Oct 17, 2017 -

روش های آنتی اکسیدان از مواد گرافیت کروی
روش پوشش های سطحی:
پوشش روش است که بر روی سطح مواد گرافیت پوشیده شده با لایه ای از مقاومت اسپری پوشش عمومی متفاوت است با توجه به پوشش، فرآیند پوشش متفاوت است، ویژگی های محصولات تولید یکسان نیستند. () Spraying فلزی، کاربید سیلیسید و دیگر مواد فلزی، کاربید سیلیسید و مخلوطی از مواد فوق در سطح الکترود گرافیت سبتّرنج یا تلفیقی از یک لایه آلومینیوم بر اساس cermet، اغلب مورد استفاده در پوشش آلومینیوم روند و نسوز در سطح الکترود "جایگزین اسپری روش ذوب"، می تواند آنتی اکسیدان گرافیت با پوشش, پوشش ضد اکسیداسیون باید از شرایط زیر: 1) دمای پایین می تواند بدون ذوب پوشش تجزیه مقاومت در برابر درجه حرارت در سال 1850 "C بالا; 2) خوب با سطح الکترود و ضریب انقباض حرارتی مشابه؛ 3) رسانا توانایی بالاتر از ماتریس الکترود گرافیت;
روش رسوب بخار:
Pyrolytic کربن و گرافیت pyrolytic اند مقاوم به دمای بالا و مقاومت در برابر خوردگی در سطح مواد گرافیت کروی با روش رسوب شیمیایی بخار برای واریز یک مقدار مشخصی از pyrolytic کربن و یا گرافیت pyrolytic اکسیداسیون مواد گرافیت کروی با این حال می تواند بهبود بخشد، اشکال جدی ترین پوشش کربن خالص pyrolytic که ناهمسانگردی بزرگ و مستعد ابتلا به لایه بردار در عمل است. در جريان انباشت کربن pyrolytic محوری شکل کریستال عمود بر سطح پایه کربن pyrolytic است و ناهمسانگردی کربن pyrolytic را می توان کاهش داد. ج قدرت محوری بهبود عملکردهای دیگری مانند تورم، و غیره. علاوه بر این، منبت کاری عمودی سوزن مانند سیلیسیم کاربید ساختار لایه کربن pyrolytic، موجب اضافه کردن لایه کربن pyrolytic نابود.
فرو بردن روش:
روش leaching این است که مواد گرافیت با مواد مقاوم در برابر اکسیداسیون آغشته به پاک کننده کاهش تخلخل محصولات گرافیت، به منظور دستیابی به هدف کاهش سطح تماس با کربن و اکسیژن، و بهبود مقاومت از مواد گرافیت. در نظم برای رسیدن به نتایج رضایت بخش، باید در جزئیات عامل اشباع با استفاده از روش های مختلف اشباع () غوطه ور شدن فسفات _l راه حل بر اساس "است این فرایند پیچیده و آسان, محصولات گرافیت کروی درجه حرارت اکسیداسیون 760 یا بالاتر. روش خاص است که محصول گرافیت را در محلول اسید فسفریک اسید فسفریک حاوی حدود 10 دقیقه خیس خوردن. سپس محصول خیس سپس به حداقل 500 تا مورد C حدود 5 تا 10 دقیقه گرم است. توسط 680 "C و آزمون اکسیداسیون 800 ~ C را نشان می دهد که مقاومت از گرافیت کروی خیس است بدیهی است که قوی تر از آن غیر خیس گرافیت. (ب) غوطه ور شدن در شیشه ای بوروسیلیکات 0 بوروسیلیکات شیشه ای در دستگاه اشباع در بوته آکتینیوم فولاد ضد زنگ، خلاء ذوب و ذوب، به گرافیت محصولات واردات آمونیاک به حفظ تلاش خاصی برای ذوب شیشه غوطه ور در گرافیت در. آغشته به گرافیت از گرافیت فولادي قبل از عملکرد بهبود یافته. در میان آنها، مقاومت فشاری دو برابر شده است, مقاومت خمشی برای بیش از دو برابر شده تخلخل به وضوح کاهش می یابد و مقاومت تقریبا بدون تغییر است. مقاومت در برابر اکسیداسیون پیشرفته است و کاهش اکسیداسیون به وضوح کاهش می یابد.
گرافیت کروی عنصر کربن بلورین کانی، آن قاب کریستالی لایه ساختار شش ضلعی است. فاصله زمانی بین هر یک از لایه شبکه 3.40, فاصله بین اتم های کربن در لایه شبکه مشابه 1.42A. سیستم شش ضلعی با لایه خوب رخ است. سطح رخ به اصلی پیوند مولکولی جاذبه مولکولی ضعیف است، پس از floatability طبیعی بسیار خوب است. کروی گرافیت نرم، تیره خاکستری; حس نور، می تواند در پاک کردن کاغذ. سختی از 1 به 2, امتداد عمودی علاوه بر سختی های آن را می توان به 3 تا 5 افزایش یافته است. وزن مخصوص 1.9 تا 2.3. در شرایط اکسیژن جدا شده نقطه ذوب بیش از 3000 ℃, است یکی از مقاوم ترین مواد معدنی.
طبیعت خالص گرافیت کروی، که اغلب شامل Si02 a1203 ناپدید شدن Fe0 کائو P2O5 Cu0 و ناخالصی های دیگر نیست. این ناخالصی ها اغلب در کوارتز و پیریت و کربنات و مواد معدنی دیگر ظاهر می شود. علاوه بر این، آب، آسفالت CO2 H2 CH4 N2 و دیگر گاز محلی وجود دارد. بنابراين بررسي گرافیت کروی علاوه بر کربن ثابت تعیین محتوا، اما همچنین اندازه گیری volatiles و محتوای خاکستر باید. ویژگی فرایند گرافیت کروی به ظاهر کریستالی آن هستند. شکل کریستالی مواد مختلف گرافیت کروی با ارزش های مختلف صنعتی و سودمندی. صنعتی متفاوت است با توجه به شکل کریستال، گرافیت کروی به سه دسته تقسیم می شود.