چینگدائو Yanxin گرافیت محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تماس با ما
آدرس: یان روستای Mingcun شهر چینگدائو شهر Pingdu استان شاندونگ چین
تلفن: 86 532 86339007
فکس: 86 532 86339387
وب سایت: www.china-graphite.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل عملکرد و استفاده از گرافیت قابل ارتقاء
- Jul 25, 2017 -تجزیه و تحلیل عملکرد و استفاده صنعتی از گرافیت قابل انعطاف

گرافیت قابل انعطاف یکی از گسترده ترین محصولات گرافیت پوسته در صنایع مدرن است. بسیاری از محصولات باید با گرافیت قابل انعطاف در فرآیند تولید تکمیل شوند. استفاده گسترده از گرافیت قابل انعطاف به خواص خود نزدیک است. امروز گرافن شما را به دنیای شگفت انگیز از گرافیت قابل ارتقا هدایت می کند.

گرافیت قابل انعطاف یک ماده کرملای متخلخل شبیه ساز از گرافیت طبیعی پوسته است، از این رو نیز کرم گرافیت نامیده می شود. گرافیت قابل انعطاف، گسترش محصول گرافیتی است، ویژگی های اصلی گرافیت قابل انعطاف از عملکرد گرافیت منحصر به فرد حرارت رسانا و عملکرد هدایت است که می تواند انواع ابزار دقیق از تخلیه هدایت و حرارت، آسان برای نصب، پردازش راحت، در حال حاضر اثر عملی زیبا. گرافیت قابل انعطاف دارای مزایای زیادی برای تولید صنعتی است:

1. خواص جذب گرافیت قابل انعطاف بسیار خوب است.

با توجه به ویژگی های ساختار گرافیت قابل انعطاف، منافع توسعه یافته است و سوراخ بزرگ عمدتا اصلی است، بنابراین مواد مولکولی بزرگ، به ویژه مولکول غیر قطبی جذب می شود.

2. گرافیت قابل انعطاف دارای مقاومت الکتریکی قوی و مقاومت در برابر خوردگی است.

گرافیت قابل ارتقا در کمتر از 450 ℃ در اکسیداسیون هوا؛ در کنار اکواریا، اسید نیتریک متمرکز و اسید سولفوریک فومینگ و درجه حرارت بالا دی کرومات پتاسیم، پرمنگنات پتاسیم و چند اکسید کننده قوی دیگر، مقاوم در برابر تقریبا تمام خوردگی مواد شیمیایی برای اکثریت اسید معدنی، قلیایی و نمک.

3. گرافیت قابل انعطاف بسیار رادیواکتیو است.

ویژگی های مولکولی گرافیت قابل انعطاف می تواند تابشی طولانی مدت اشعه های نوترونی، اشعه یی اشعه ایکس و اشعه گاما را از بین ببرد و نه تجزیه، تغییر شکل و پیر شدن.

4. گرافیت قابل انعطاف مقاومت قوی و مقاوم در برابر حرارت دارد.

محدوده وسیعی از گرافیت قابل انعطاف، مقاوم در برابر حرارت، می تواند تحمل - درجه حرارت فوق العاده از 200 ℃ تا 200 ℃ درجه حرارت. به عنوان یک ماده مهر و موم، در محیط اکسیداسیون یا گاز بی اثر، زمانی که در محدوده 200-2500 ℃ استفاده می شود، درجه حرارت بالا نرم و لطیف نیست، به خصوص به دلیل فشار و دمای بالا متناوب یا بدون لرزش، شکست مهر و موم رخ می دهد.

V. گرافیت قابل انعطاف دارای فعالیت سطحی قوی است.

با توجه به افزایش سریع سطح فعال انرژی سطح گرافیت قابل افزایش است، بنابراین جذب قوی و خود چسب، حتی در صورت بدون هیچ چسب می تواند به طور مستقیم به محصولات مختلف فشرده.

یک انیزوتروپ قوی از گرافیت قابل انعطاف وجود دارد.

گرافیت پراکندگی در انتقال گرما، هدایت و گسترش حرارتی، بی نظیری عالی دارد. هدایت حرارتی لایه هواپیما 28 برابر بزرگتر از ضخامت است و هدایت 500 برابر است.

این به این مزایا است که گرافیت قابل گسترش در صنایع گرم است. بتن می تواند کاغذ گرافیت گرافیتی 30 میلی متری را گسترش دهد، این محصول از یک محدوده بسیار وسیع استفاده می کند، می تواند به عنوان یک تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند امروز، لپ تاپ ها، تلویزیون ها و سایر محصولات مرتبط استفاده شود. USES طیف گسترده ای از آنها است. گرافیت با سالها تجربه در زمینه تولید و پردازش گرافیت قابل گسترش، گرافیت دارای منابع معدنی خاص خود است و امیدوار است که مشتریان از سراسر کشور از کارخانه دیدن کنند.